Przejdź do treści

Medytacja z Ogniem Duszy

Pod zamkniętymi powiekami możesz wypatrywać błękitnym blasków płomieni – to ogień Twojej Duszy – tak przejawia się nasza prawdziwa natura – natura Pierwotnego Ognia.

Ogień jest istotą zarówno Kundalini – naszej energii życia i w molekularnym iskrzeniu atomów, z których stworzone są nasze ciała i oddechy.

spotykamy się w niedzielę (27.04 godz.20.00)
Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego  (Warszawa , ul. Karowa 18)
[readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/614-medytacja-z-ogniem-duszy.html#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 

Ogień jako wyraz pierwotnego Światło. Nasi Słowiańscy Przodkowie nazywali Go RA.
RA jest w Słońcu i gwiazdach, ale również w ogniu ogniska i płomieniu świecy (dlatego nie wolno świecy zdmuchiwać – żeby nie obrażać RA i żeby nie spalać sobie tej odrobiny życia, zawartej w oddechu), ale RA to także pioruny i elektryczność, i wewnątrzatomowe oddziaływania, i siły wiązań kowalencyjnych.

Tak wiem, że RA to dokładnie jak egipski bóg Słońca. Zainteresowanych podrążeniem tematu zapraszam do lektury Wed Słowiańskich [readon2 url=”http://swietyogien.pl/niezwykly-swiat/slowianie/wedy-slowiansko-aryjskie.html” target=”_blank”]TUTAJ[/readon2]

 A więcej o RA, Żywatmach i Materii Pierwotnej opowie wiedun Trehlebov (tak, rosyjskojęzyczny – swoich polskojęzycznych skutecznie żeśmy wytłukli) – proponuję zatrzymywać film, gdy pojawi się więcej tekstu, bo napisy są źle wgrane i pojawiają się za krótko.


 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór). Nie ma potrzeby brać ze sobą karimaty, ponieważ sala na której mamy zajęcia cała wyłożona jest miękką matą do judo, są też bardzo miękkie materace.

Twoja inwestycja: 30zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!


Mapka dojazdu na ul. Karową 18 w Warszawie (Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego – sala Klubu judo AZS UW‎)


Wyświetl większą mapę

Koszyk