Przejdź do treści

Medytacja z okazji kolejnego końca świata

Za chwilę kolejny “koniec świata”. Energie przyspieszają w spiralnym kosmicznym tańcu końców i początków. Coś tej nocy się skończy i coś wraz ze wschodem Słońca się zacznie.

Pełne zaćmienie Księżyca w perygeum (punkcie najbliżej Ziemi, skąd Księżyc wydaje się nam największym i przybiera dodatkowo krwisto czerwoną barwę), które będziemy mogli podziwiać w całej okazałości z terenów Polski jest ostatnim z tetrady zaćmień czerwonych super księżyców – w tak niezwykłych astronomiczno – astrologicznych okolicznościach odkurzane są wszystkie przepowiednie o świata tego końcu; od apokaliptycznych wizji apostoła Jana, przez o. Klimuszkę po samego Nostradamusa… pozwolę sobie nie przytaczać ich tutaj -ponieważ wiem, że rzeczywistość jest wielowymiarowa – i w takiej rzeczywistości się znajdziesz, jaką wibrację niosą ze sobą Twoje myśli i uczucia – zostaniesz wibracyjnie zassany to tej wersji, która najbardziej odpowiada Twojej osobistej wibracji. Jaka to będzie rzeczywistość zależy od Ciebie, ale jak pokazuje historia krwawych tetrad – bez zmian się nie obejdzie, zmian możliwe, że fundamentalnych…

Ponieważ to czas końca i początku, czas porządkowania starych spraw i zasiewania ziarna intencji na pomyślny obrót spraw przyszłych, w dzień czwartej krwawej pełni super Księżyca zapraszam Cię na medytację niezwykłą…

W zasadzie medytacyjny rytuał, w którym pożegnamy i pozwolimy odejść starym iluzjom, w których żyliśmy i pozbieramy rozproszony w naszej jaźni obraz dobrego, spełnionego i szczęśliwego życia na tej Planecie – Matce Ziemi – obraz ten scalimy w jedno w naszych centrach czucia, tworzenia i myślenia. Przekażę Wam w tym celu praktykę, którą poznałam z ust dziewczyny, należącej do jednego z rodów strażników starosłowiańskiej wiedzy.   

 

spotykamy się w poniedziałek (28.09 godz.20.30)
 
  w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/671-medytacja-z-okazji-kolejnego-konca-swiata#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 I jeszcze pozwolę sobie zacytować Marię Moonset, która takimi słowy opisała nadchodzącą pełnię w Baranie:
“Rozliczamy się z przeszłości a jednocześnie otwieramy na nowe, tym bardziej, że znak Barana to znak początków 🙂 Nadchodząca czerwona super-pełnia w ognistym znaku Barana będzie więc nosić wszelkie znamiona wyjątkowości, może być silnym impulsem do zmian, ale też ważne by nie dać się ponieść emocjom zbyt daleko i by świadomie pokierować jej ognistą energią :)”

 


 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 30zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

Kliknij i oceń

Koszyk