Przejdź do treści

Medytacja z pamięcią Przodków w nas zapisaną

 

Twoja krew śpiewa głosami Twoich Przodków.
Wiesz kim Oni byli?

Posiadamy dwa rodzaje pamięci:
– pamięć krótkotrwałą, istniejącą w formie rozbłysków neuronalnych impulsów, która zapisuje się również w polu elektrycznym ciała – przejawia się w formie zjawisk elektrycznych.
– i drugi rodzaj pamięci – pamięć długotrwałą – zapisaną w formie sekwencji zasad nukleotydowych w naszym kodzie DNA. Pamięć ta ma również swój wymiar zapisany w magnetycznym polu ciała. Ta pamięć tworzy rodzaj magnetycznego pola dookoła nas i pole to przesądza o przyciąganym rodzaju zdarzeń. A mówiąc prościej, to ta informacja o nas, którą wszędzie ze sobą niesiemy, ostatecznie kształtuje nasz los, karmę (jak tego nie nazwać, chodzi o to samo).
Ten drugi rodzaj pamięci sięga daleko poza indywidualne doświadczenie życia każdego z nas. Ta pamięć zawiera w sobie  również taką wiedzę, którą dostajemy wraz z ciałem jako spadek po naszych Przodkach.

spotykamy się w piątek by medytować z pamięcią naszych Przodków, która jest w nas zapisana

 

piątek (31.10 godz.20.30)
 
  w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/654-medytacja-z-pamiecia-przodkow-w-nas-zapisana#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]


Przodkowie mówią, że nasze przeznaczenie jest dokładnie takie samo jak ich.

Cała wiedza zapisana jest w Twojej krwi i w każdej z komórek Twojego ciała. Mądrość Twojej matki, ojca, babci i dziadka, pradziadków i prapradziadków, a także Twoich antycznych, starożytnych Przodków.
Masz w sobie pamięć Twoich Przodków, którzy stali się Bogami. Czy ta pamięć boskich Antenatów nie kryje w sobie potencjału, by poradzić sobie z wyzwaniami teraźniejszości?

Jedyne co musimy zrobić, to sobie to przypomnieć.Dlatego zapraszam do wspólnego wejścia w przestrzeń medytacji z rodową pamięcią naszych Przodków, która zapisana jest w naszej krwi.


 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

 Twoja inwestycja: 30zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk