Przejdź do treści

Medytacja z Pokojem Odpowiedzi na nowiu Feniksa

Co nów od jakiegoś czasu proponuję Wam medytację z sianiem marzeń. W większości przypadków przynosi to bardzo dobry skutek, ponieważ pięknie udaje się w ten sposób zaprogramować naszą podświadomość na nadchodzący miesiąc, dzięki czemu spora część z zasianych marzeń się spełnia. 

Spełniają się zarówno te “zwykłe” marzenia, ale w mijającym miesiącu Wszechświat przeszedł sam siebie, bo spełniło się marzenie, które nosiłam w sobie prawie całe życie i sumiennie, co medytację zasiewania marzeń, zasiewałam również je… I  nie tylko mi spełniło się marzenie życia, co wiem od tych z Was, którzy zechcieli się ze mną podzielić sekretem spełnionych marzeń ( za co Wam przeogromna Wdzięczność  ❤ )

Tymczasem nadchodzący nów jest niezwykły, z tych, co to zdarzają się raz na 30-40 lat. Nazywa się Nowiem Feniksa, a to dlatego, że sam nów odbywa się w znaku Skorpiona (znaku śmierci i ponownych narodzin), ale niezwykłość jego polega na tym, że ustawia się on w ścisłej opozycji do Urana – planety rewolucji, nagłych i nieprzewidywalnych zmian.
Kilka dni mi zajęło, jaką medytację przygotować na taką szczególną okazję, tym bardziej, że obiecałam Wam niespodziankę.

Na najbliższą niedzielę przygotowałam dla Was medytację z Pokojem Odpowiedzi
ponieważ jest to wręcz bezcenna technika, która może się okazać niezbędną pomocą w dzisiejszych “ciekawych” czasach.

spotykamy się w niedzielę (27.10 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/772-medytacja-z-pokojem-odpowiedzi#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

To bardzo prosta technika pracy ze świadomością, w której tworzy się przestrzeń pokoju – łatwego do wyobrażenia dla każdego.
Pokój ten jest przestrzenią zaprogramowaną tak, by w ciągu maksymalnie 36 godzin udzielać odpowiedzi na zadane w nim pytanie lub ( i jest to bardzo ciekawe zjawisko) dzieją się rzeczy, umożliwiające uzyskanie odpowiedzi.
Dzięki tej technice możesz wzmocnić i wprowadzić w życie pożądaną rzeczywistość, komunikując się z podświadomym i nieświadomym poziomem Twojego umysłu.

Zanim jednak wejdziemy do Pokoju Odpowiedzi, przejdziemy przez proces oczyszczenia energoinformacyjnego gruzu na poziomie każdej z naszych czakr, bo to jest coś, co najbardziej blokuje nas przy realizacji naszych marzeń. Dosłownie w naszej szamańskiej wizualizacji przejdziemy ścieżką Feniksa…

 

W Twoim umyśle znajduje się miejsce zwane Pokojem Odpowiedzi.

Użyj swojej wyobraźni, przejdź przez most i odnajdź drogę prowadzącą do jego drzwi…

Pokój Odpowiedzi, to Twój własny projekt – może się znajdować gdzie chcesz i może się w nim znajdować, co tylko chcesz.

Jego rolę całkowicie odzwierciedla nazwa. Tzn., że na KAŻDE pytanie zadane w Pokoju Odpowiedzi – uzyskasz odpowiedź.

Wystarczy odpowiednio zaprogramować Przestrzeń Mocy w Twoim umyśle, a odpowiedź pojawi się najdalej w ciągu 3 dni, od wizyty w Pokoju.

W miarę używania tego “cudeńka” jaźni, odpowiedzi zaczną się pojawiać coraz szybciej, aż do momentu, kiedy wystarczy, że pomyślisz o Pokoju Odpowiedzi, by uzyskać odpowiedź 🙂

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię

Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Medytacja razem z wykładem trwa ok. 75 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł (proszę, weź drobne – z góry dziękuję)

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

źródła:
obrazek – Pixabay

Kliknij i oceń

Koszyk