Przejdź do treści

Medytacja z wodą ciała

Przed kilku laty Japończyk Masaru Emoto w wyniku swoich eksperymentów odkrył, że woda reaguje na nasze myśli i słowa oraz że potrafi je odzwierciedlić.

「愛・感謝」という文字を見せた水の結晶
THE WATER CRYSTAL FROM THE WATER
EXPOSED TO THE WORD “LOVE AND GRATITUDE”

Obrazek przedstawia kryształek zamrożonej wody, która była wystawiona na oddziaływanie słów “miłość i wdzięczność”

Najbliższą medytację chcę poświęcić

Pozytywnemu ładowaniu Wody w ciele

Wspominałam już o pewnej drodze na skróty, że jeśli chcesz dojść ze sobą do ładu – uporządkuj, a jeszcze lepiej osiągnij mistrzostwo swoich 5 podstawowych elementów:
wody, ziemi, powietrza, ognia i przestrzeni.
Osiąga się to poprzez SŁODKOŚĆ – sekret polega na uczynieniu elementów słodkimi – błogimi 🙂

Na pierwszy rzut idzie woda, bo jest jej w nas najwięcej. Na krótkim wykładzie przed medytacją opowiem trochę o niezwykłym zjawisku inteligencji i pamięci wody, o tym jak czyścić wodę naszego ciała.

Mam zamiar zrobić z Wami gruntowne pozytywne ładowanie, czyli innymi słowy mentalne programowanie wody, której cząsteczki są jednym z elementarnych budulców naszych ciał (woda to 72% nas)

Będzie to głęboko uzdrawiająca i regenerująca medytacja, wpływająca na krystaliczną strukturę cząsteczek wody w naszym ciele.

 

spotykamy się w niedzielę (10.03 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/760-medytacja-z-woda-ciala#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

Woda jest żywa – ma i przenosi inteligencję, pamięta…

Usiądź w ciszy, oddychaj sercem, poczuj Wodę swojego ciała.
Po chwili poczujesz delikatne dreszcze.
Nawiąż kontakt z Wodą całej Ziemi – z rzekami, jeziorami, stawami, źródłami górskich strumieni i oceanów, z Wodą w chmurach i w całej atmosferze. Oddychaj rytmem przypływów i odpływów.

Zobacz, jak doskonały i lśniący jest każdy kryształ Wody Twojego ciała. Poczuj jego blask, siłę i piękno.
Podziękuj za doskonałość Wody w sobie.

Poczuj blask Wody całej Ziemi, zobacz Światło, jakim lśni. Odczuj najwyższą wibrację wszystkich cząsteczek Wody, być może usłyszysz nawet ich wysoki, piękny dźwięk.
Zobacz Światło oceanów, rzek, jezior, chmur i mgieł, blask Wody, która płynie pod ziemią. Uśmiechnij się radością świecącej, migotliwej, czystej Wody, Pani Życia.

Zobacz, jak piękne są wszystkie istoty, których Woda jest silna i zdrowa.
Poczuj swoje i ich szczęście, podziękuj sobie trzykrotnie za pamięć szczęśliwej Wody w Tobie, niech towarzyszy Ci codziennie, w każdej chwili.

Krople czystej Wody tworzą Oceany.
Razem współtworzymy Życie Ziemi

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię

Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Medytacja razem z wykładem trwa ok. 90 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł (proszę, weź drobne – z góry dziękuję)

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

Kliknij i oceń

Koszyk