Przejdź do treści

Medytacja zasiewania marzeń na nowiu Księżyca

Zapraszam Cię na medytację siania marzeń w porze najlepszej do tego – na nowiu.

Nów jest najlepszą porą do snucia delikatnej pajęczynki marzeń. Ale nie wolno ulegać iluzji, że skoro struktura marzycielskich myślokształtów jest cieniutka niczym powierzchnia mydlanej bańki, to są one równie łatwo pryskające w niebyt… 🙂 Nic bardziej mylnego.

Podstawowa struktura wszechświata jest równie delikatna co siateczka snutych marzeń i ma taką samą energetyczną naturę.
Nici myślokształtów zlewają się w jedno z rzekami energii wszechświata i po chwili już trudno jedno od drugiego odróżnić.
nie wiesz czy To Ty myślisz swoje myśli, czy to wszechświat je myśli…
O tym rozpłynięciu mówi jedna z kluczowych nauk tybetańskiego Bon – nauka o Prawdziwej Naturze Umysłu.

Kto myśli Twoje myśli? Kto patrzy w środku Twojej głowy?

I jak to jest, że te myśli, które myślisz u samej swojej podstawy zlewają się z kanwą gobelinu wszechświata, tworząc strukturę matrycy rzeczywistości?
Jak to jest, że mapa moich marzeń, staje się potem śladem ścieżki mojego życia?

I choć nie znamy jeszcze odpowiedzi na te wszystkie pytania, rzeczywistość przed naszymi oczyma testuje tę prawdę. I za każdym razem wynik jest taki sam – że wszystkie marzenia i myśli zasiewają rzeczywistość nasionami, które potem rozwiną się w rośliny zdarzeń. Im bardziej coś emocjonalnie przeżywamy, tym szybciej dopadają nas zalążki zdarzeń, splatające się w sploty wypadków i okoliczności.
I wiem, że najważniejszym jest, by dbać o JAKOŚĆ TYCH NASION ZDARZEŃ.

spotykamy się w piątek (17.08 godz.21.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski)

[readon url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/433-medytacja-zasiewania-marzen-na-nowiu-ksiezyca.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon]

Zasiewając nasiona chwastów zmartwień, soczystych pomidorów przyjemności raczej spodziewać się nie należy… I do kogo taki ogrodnik ogrodu rzeczywistości powinien mieć pretensję, że wyrosły mu osty? Więc aby dobitnie dotarło to do amatorów siania ostów zmartwień w swoim ogródku, powtórzę za St. Germainem:

Unikaj każdego słowa, które przypomina ograniczające warunki zewnętrzne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po ostatniej podobnej medytacji na nowiu doświadczam kiełkowania jednego z takich ziaren, które wtedy zasialiśmy na podatnym gruncie naszych świadomości. Jak dobrze wiecie, uwielbiam w te nasze medytacje utykać perełkami pozytywnych afirmacji, które stają się potem konstruktywnymi programami dla podświadomości. To była jedna z takich właśnie afirmacji, jej treść brzmiała mniej więcej tak:
“Odtąd mam zamiar doświadczać tylko i wyłącznie harmonijnego życia. Wszystkie zdarzenia, które mnie od teraz spotkają będą miały pozytywny, twórczy i kreatywny charakter. Wszystko będzie miało pozytywne i dobre zakończenie.”

Jak się okazuje, autentycznie od tamtej pory, czyli od 19 lipca bieżącego roku, wszystkie zdarzenia, które mnie spotykają mają pozytywny wydźwięk, i to co raz bardzie pozytywny. Wszystko obraca się tylko na lepsze, nawet jeśli zapowiadało się inaczej.
Niby taka drobnostka, ale jak się okazuje, jak niesamowicie bardzo owa “drobnostka” na wielu płaszczyznach wpływa na poprawę jakości życia.
Po doświadczeniach ostatniego miesiąca, z całą stanowczością stwierdzam, że powyższa afirmacja ( w dowolnej swojej formie) powinna być jednym z podstawowych programów zasiewanych w podświadomości, dla osób, które chcą się twórczo rozwijać i nie potrzebują już powtarzać lekcji bólu.

Zdaj sobie sprawę z Nieograniczonej Mocy, która jest do Twoich usług.

 Dlatego zapraszam Cię na tę nowiową medytację, bo nowe koordynaty map zdarzeń wszechświata zasiać nową pozytywną energią – prosto ze Świętej Przestrzeni Serca, której moc już znacie. Bo energia płynąca z Przestrzeni Serca się nie cacka tylko po prostu robi swoje i już 🙂
A zatem

Miłego spełnienia marzeń z okazji nowiu życzy
Monika


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

 {rsform 18}

napisz do nasJeśli powyższy formularz nie działa właściwie, po prostu wyślij e-mail, z informacją, że będziesz [readon2 url=”mailto:instytutarete@instytutarete.pl”]wyślij e-mail[/readon2]

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 

Kliknij i oceń

Koszyk