Przejdź do treści

Medytacja z zasiewaniem Obrazu Siebie na Nowiu Księżyca i zaćmieniu Słońca

W nocy 6 stycznia o 2:27 dojdzie do zaćmienia Słońca w 16° znaku Koziorożca połączonego z nowiem Księżyca. 
To święty punkt na kole Mandali Czasu.
Karmiczne skutki działań wzrasta w niezliczoną liczbę razy.

Pierwszy noworoczny nów jest czasem zamykania starego i witania nowego, na cichą podróż poprzez czas pomiędzy i zasiewanie ziaren myśli na przyszłość.
Dodatkowo mamy częściowe zaćmienie Słońca, a zaćmienia pomagają puścić coś starego, co nam nie służy i otworzyć się na zupełnie nowe. 

Okres zaćmienia to okres świętego czasu, kiedy możemy łatwo odkryć naszą prawdziwą naturę, naturę Buddy, naturę samantabhadry, wymaga to tylko trochę relaksu i chwili wolności od negatywnych myśli o przeszłości, teraźniejszości czy przyszłości. Skoncentruj spojrzenie na swoim wnętrzu i zadaj pytanie: “Kim jestem? Kto to myśli? Kto we mnie patrzy/obserwuje?”.
Odpowiedzi mogą Cię niesamowicie przybliżyć do świadomości swojej prawdziwej natury.
To czas, w którym możesz się sobie przyjrzeć, czas na naprawdę głęboką introspekcję.
Zaćmienia przynoszą nowe początki, podobnie jak nowie, tylko nowie działają nieco bardziej krótkoterminowo. W przypadku zaćmień mówimy o zasiewaniu czasu na następne pół roku czas, w przypadku nowiu – do miesiąca.

Dlatego zapraszam Cię na totalnie magiczną medytację w niezwykłym czasie kumulacji kosmicznej energetyki zaćmienia i nowiu –
Medytację Zasiewanie Obrazu Siebie

spotykamy się w niedzielę (06.01 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/485-medytacja-ksiezyca#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

Najpierw posprzątamy balast naszego psychicznego mentalno-emocjonalnego bałaganu – przy użyciu tybetańskiej wizualizacji pięciu świateł; a potem podniesiemy w sobie energię “nieco” wyżej, a jak dobrze wiecie, nie ma lepszego sposobu na podniesienie wibracji niż…
…błogość i radość 🙂

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach.
Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza.
Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie.
Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie.
Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga.
Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym”
budda Śakjamuni


Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię

Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Medytacja razem z wykładem trwa ok. 90 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł (proszę, weź drobne – z góry dziękuję)

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 źródła – fotografia – Piotr Mitelski

Koszyk