Przejdź do treści

Miłość żyje :) – rozmowa z prawdziwą miłością

Miłość przepełnia mnie
jak wiatr wielkie drzewo
jak ocean gąbkę

jak śmierć i życie…

 Wiele zaczęło się zmieniać we mnie odkąd zaczęłam rozmawiać z miłością, kiedy przestałam postrzegać ją tylko jako uczucie, burzę hormonów, czy ideę, a spojrzałam na nią jak na inteligencję, mądrą istotę. Do takiego spojrzenia zainspirowali mnie słowiańscy mędrcy z dolmen.
Mija właśnie nieco ponad miesiąc tej mojej z nią rozmowy, a ja mam wrażenie, że przerobiłam wręcz kilka lat bardzo osobistej, intymnej psychoterapii.
Uczę się kochać siebie w przeszłości (albo to miłość mnie uczy) – dosłownie odczuwam miłość do siebie z chwil trudnych przeżyć, traum, smutków – uzdrawiam bardzo stare rany, które myślałam, że już dawno nie bolą, a w rozmowie z miłością pokazują mi się po kolei wszystkie moje wyparcia, przeniesienia i projekcje.

Szamani by powiedzieli, że człowiek w ten sposób odzyskuje duszę…

Zapraszam Cię na medytację – rozmowy z miłością, chociaż do rozpoczęcia takiej rozmowy żadna medytacja nie jest potrzebna..
Jednak mam nadzieję, że zainspiruję Cię, że zaczniesz mówić do miłości i słuchać tego, co miłość ma do powiedzenia.
Mam nadzieję, że również i Ty przekonasz się, jak bardzo jest to uzdrawiające.
“Przez przypadek” medytacja odbywać się będzie w pełnię Księżyca, która “przez przypadek” pokrywa się jednocześnie z zaćmieniem tegoż Księżyca

spotykamy się w sobotę (11.02 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/709-milosc-zyje-rozmowa-z-prawdziwa-miloscia#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

A poniżej kilka słów od słowiańskich mędrców z dolmen

“Prawdziwa Miłość – rozpala krew,
Rozprasza mgłę, płonie w blasku gwiazdy,
zawsze ma rację to wielki dar
jest jak światło o poranku

Kiedy zachmurzy się los
I radość nie może znaleźć właściwej drogi
Miłość rozświetli nadeszłą noc
czystością serc i ciepłem dłoni

Miłość potrafi zjednoczyć wszystko
przywrócić szczęście przywrócić czas
żeby znów życie było piękne
otaczających nas wokół barw.

Tak więc miłość czym ona jest –
Wszechświatem, kosmosem, marzeniem?
Miłość – to ty i ja, to my
to nasze po wieczność istnienie.”

Argoz – 9,5 tys. lat. Wiedza o Miłości.
Zredagował Tomasz Czapski.

Polecam zajrzeć również tutaj – [readon2 url=”https://instytutarete.pl/poczytaj/duch/po-prostu-kochaj/710-milosc-to-najbardziej-rozumna-i-inteligentna-zywa-istota.html”]Miłość – to najbardziej rozumna i inteligentna żywa istota[/readon2]


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 90 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

Kliknij i oceń

Koszyk