Przejdź do treści

Obrazologia Serca stosowana

Na swojej ścieżce poznania nauczyłam się dużo na temat tworzenia umysłem i przyznam się, że dotąd myślałam, że to jedyna droga, by wpływać na rzeczywistość.
Wszystkie informacje, do których docierałam, niezależnie od źródła z Indii, Tybetu czy Meksyku, mówiły o kreacji mentalnej, o tym jak tworzyć i napełniać energią myślokształty, by stały się materialną rzeczywistością i że obraz umysłu odzwierciedla się w zewnętrznej rzeczywistości w formie fraktalnego odbicia.

Lecz nie dawno natrafiłam na niesamowitą wiedzę, która opowiada o zupełnie innym sposobie tworzenia, nie umysłem a sercem.
Zasada jest podobna do mentalnych wizualizacji – tworzy się w swojej wewnętrznej jaźni obrazy – obrazy rzeczywistości, którą chcesz, by się wydarzyła.
Wizualizacje powstające w Świętej Przestrzeni Serca nie posiadają logicznego porządku, jak podobne wizje w umyśle. Są bardziej jak ze snu – nierzeczywiste, a jednak ich moc i skuteczność, kładzie na kolana jakiekolwiek mentalne myślokształty.

spotykamy się w niedzielę (24.06 godz.20.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski)

[readon url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/387-obrazologia-serca-stosowana.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon]

 Pod wieloma względami tworzenie Sercem przewyższa tworzenie Umysłem. Ale chyba najważniejszy w tym jest następujący fakt.

 

Kiedy tworzysz coś (nie ważne, czy jest to myślokształt, czy też powiedzmy obraz olejny na płótnie) to Twoje dzieło będzie nacechowane narzędziem, którym zostało stworzone, to przesądza o ostatecznym efekcie. (jak mawiał mój dawny szef : ” do wszystkiego jest potrzebny odpowiedni narzędź”). Jeśli narzędzia masz kiepskie, to dzieło nimi wykonane również będzie kiepskie.
Serce i Umysł są również, mówiąc metaforycznie, “pędzlami” do malowania obrazów na kanwie rzeczywistości. Jednak różnica pomiędzy nimi jest taka, że Umysł jest spolaryzowany (posiada w sobie i światło i mrok), natomiast Serce jest jednością i harmonią, nie ma w nim polaryzacji.
I cały problem z tworzenia Umysłem tkwi w tym, że kiedy używasz narzędzia spolaryzowanego w swej naturze, zawierającego w sobie jednocześnie i dobro i zło, to wszystkie wizualizacje i zmaterializowane myślokształty są również nacechowane i dobrem i złem, nigdy nie są w pełni doskonałe. A konkretniej, kiedy np modlisz się Umysłem o pokój na świecie i wizualizujesz pokój na całej Ziemi, to mimo, że bardzo chcesz i Twoje intencje są dobre i czyste, dzieło Twojego umysłu zawiera w sobie zarówno i pokój i wojnę. Rozumiesz?

 

Problem ten nie występuje, kiedy podobną wizualizację przeprowadza się z Przestrzeni Serca, które jak wspomniałam spolaryzowane nie jest. Wszystkie zmaterializowane w ten sposób myślokształty są w pełni doskonałe i przynoszą pożytek wszystkim czującym istotom.

Zatem podobnie jak tydzień temu, wejdziemy w Świętą Przestrzeń Serca, tym razem jednak pójdziemy o krok dalej, bo w Przestrzeni tej stworzymy wizję, obraz doskonały rzeczywistości, tą jej wersję, którą chcesz by przydarzyła się Tobie.
Zobaczysz jak to działa…


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{rsform 18}

napisz do nasJeśli powyższy formularz nie działa właściwie, po prostu wyślij e-mail, z informacją, że będziesz [readon2 url=”mailto:instytutarete@instytutarete.pl”]wyślij e-mail[/readon2]

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk