Przejdź do treści

Oddychanie czakrami

 

To bardzo przyjemna medytacja (jak większość ćwiczeń, które zwiększają przepływ energii przez ciało, bo to właśnie ten przepływ jest źródłem przyjemności, ale o tym za chwilę).
Będziemy po kolei pracować z energią każdej czakry (dla dociekliwych umysłów – od góry do dołu będziemy pracować, czyli tak, jak należy czynić wszystkim, którzy nie poznali zasad jamy i nijamy do końca).

Zatem zapraszam na wspólne oddychanie czakrami

spotykamy się w niedzielę (10.11 godz.20.00)
 
  w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/652-oddychanie-czakrami#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 Jeśli nie możesz nam towarzyszyć, tutaj link z opisem, jak to zrobić samemu: [readon2 url=”/pomedytuj/medytacje/118-oddychanie-czakrami.html”]Oddychanie czakrami [/readon2]

Poniżej chciałam się krótko podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy czakr, ponieważ nie spotkałam się jak dotąd z tym w żadnej książce, które opisują ich działanie, a z mojego obecnego punktu widzenia, są to chyba najistotniejsze kwestie dotyczące naszych centr energetycznych. Oprócz kolorku, czy funkcji, niezwykle ważne jest, by wiedzieć również to, ponieważ w tej materii istnieje cała masa nieporozumień.

Wszystko co robimy w życiu, każda czynność, każde odczucie jest nierozerwalnie połączone z pracą naszych narządów wewnętrznych. To jest jakby jasne dla każdego z naszej cywilizacji. Jednak nieuświadamiamy sobie do końca, że tak samo jak narządy wewnętrzne (żołądek, serce, śledziona) dokładnie tak samo i w tym samym czasie pracują nasze narządy energetyczne, nasze centra nazywane czakrami (czakra to znaczy koło).

To fakt, że wiele lat traum, zanieczyszczenia i obciążenia karmiczne mogą poważnie zamykać nasze czakry, ale czakry otwierają się i zamykają samoistnie – w zasadzie nie trzeba im w tym za bardzo pomagać, jak nie trzeba pomagać sercu by biło, a płucom by oddychały.
Czakry są oknami energii, energia przez nie wpływa i wypływa, tak jak wiatr przez otwarte okna. I w dodatku potrafisz to poczuć. Kiedy ten wiatr wieje, kiedy płynie energia (albo inaczej, kiedy pozwalasz płynąć energii, otwierając się na nią) otwierasz swoją czakrę, a odczuwasz to jako wyraźną przyjemność w konkretnym miejscu ciała.
Jednym z takich najbardziej ewidentnych doświadczeń jest ludzki orgazm – to co jest odczuwane jako orgazm jest to właśnie natychmiastowy i bardzo intensywny przepływ uwolnionej energii przez drugą czakrę. Kiedy się kogoś kocha, czuje się taki przepływ na wysokości serca, jako takie bardzo przyjemne ciepło i błogość. Każda czakra inaczej, na różnych wysokościach są różne odczucia, jest to związane z ich funkcjami. Ale zawsze każde miłe odczucie to skutek i przyczyna działania czakry.

Co innego dzieje się w przypadku zamknięcia, zablokowania przepływu energii – wtedy odczuwa się to jako coś nieprzyjemnego, i ta nieprzyjemność zlokalizowana jest na wysokości czakry, która została zamknięta. Nieprzyjemne uczucia zamykają czakry i zamknięta czakra wywołuje nieprzyjemne odczucia – sprzężenie zwrotne. Każde niefajne uczucie, które miałeś w sobie zamykało Twoje czakry i wzmacniało się kiedy czakry były zamknięte.

Pisząc WSZYSTKIE (te przyjemne i te nieprzyjemne) odczucia mam na myśli właśnie – wszystkie.
To, co ludzie zwykli nazywać “chemią”, która pomiędzy nimi działa, jest właśnie ni mniej ni więcej, odczuciami związanymi z rozkręcaniem czakr.
Kobieta i mężczyzna mają odwrotne spiny (są różnie spolaryzowani). Te różnice w ładunkach energetycznych wywołują realne elektromagnetyczne i biochemiczne napięcie. Im większa różnica ładunków, tym większe.
Mówiąc innymi słowy:
Człowiek, który jest zdolny rozkręcić moje czakry podoba mi się, uznaję go za atrakcyjnego. Ten, który nie rozkręca mi czakr, nie będzie mi się podobał, choćby nie wiem jak się starał
– to jest właśnie sedno całego zjawiska, każdy człowiek ma dokładnie tak samo.

 Mam nadzieję, że to Cię zainspiruje do spojrzenia nieco innym okiem na to, co dzieje się wewnątrz Ciebie.


 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię

Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Medytacja razem z wykładem trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł (proszę, weź drobne – z góry dziękuję)


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk