Przejdź do treści

Osobiste pole ochronne

Witajcie, po krótkiej przerwie w naszych Wieczorach z Medytacją w przytulnej przestrzeni warszawskiego Mikroklimatu.

Przez ostatni miesiąc prowadziłam cykl szkoleń na temat psychoenergetycznej ochrony i w związku z tym dostałam wiele pytań od Was, czy by nie poruszyć tego zagadnienia na naszych wieczornych spotkaniach.

A ponieważ temat ten w obecnych czasach zdaje się być szczególnie ważny, zatem voilà 🙂

Czyli jak chronić psychoenergetycznie siebie i to, co dla Ciebie cenne.

spotykamy się w najbliższy wtorek (07.02.2012 godz.20.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski

[readon url=”aktualnoci/wieczory-z-medytacj/325-osobiste-pole-ochronne.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon]

Oczywiście nie bez przyczyny spotkanie przekładamy z niedzieli na wtorek, bo jak większość z Was dobrze wie, we wtorek znowu mamy pełnię. To szczególne grawitacyjno-elektromagnetyczne oddziaływanie ciał niebieskich świetnie wesprze proces tworzenia osobistej tarczy ochronnej.

Tylko tym razem zapomnij po prostu o wygodnym leżeniu. Weźmiemy się za porządną pracę z umysłem, oddechem i wyobraźnią, która jest potężniejszym praktycznym narzędziem, niż się komukolwiek z nas wydaje.
To nie koniec. Aby taka ochrona psychoenergetyczna rzeczywiście działała, trzeba również udać się do środka siebie i zmierzyć się z największym z naszych wrogów – z własnym lękiem.

Ta wiedza nam się przyda, coby nasze umysły i ciała i dusze mogły śnić spokojnie 🙂

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{rsform 18}

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Kliknij i oceń

Koszyk