Przejdź do treści

Poczucie własnej wolności

Zapraszam na medytację
z poczuciem własnej życiowej wolności

spotykamy się w niedzielę (13.11 godz.20.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski)

Zarezerwuj miejsce na to spotkanie [readon2 url=”aktualnoci/wieczory-z-medytacj/303-poczucie-wasnej-wolnoci.html#rezerwacja”]Rezerwacja[/readon2]

Wolność to stan ducha, a także umiejętność wybierania tego, czego pragniecie, zaakceptowanie własnej odpowiedzialności za życie oraz świadomość, że to Wy nadajecie mu kierunek. Wolność wyzwala radość, której brakuje, gdy czujecie się uwikłani, zależni lub pozbawieni prawa wyboru.

Wolność jest niezbędna, jeśli chcecie, by światło duszy przeniknęło do Waszej świadomości. Na Ziemi macie wolną wolę. Doświadczając efektów swoich decyzji, uczycie się zasady przyczyny i skutku – działania i jego konsekwencji. Rzeczywistość ziemska wymaga dokonywania wyborów. Każda sytuacja, w jakiej się tu znajdziecie, wynika z Waszych wcześniejszych decyzji – niezależnie od tego, czy jesteście świadomi swojego wpływu na jej powstanie, czy nie.

Uczycie się, próbując i wyciągając wnioski z przeszłych zdarzeń. Nie krytykujcie więc siebie ani innych, gdyż rozwijacie się, doświadczając skutków swoich decyzji, także tych błędnych. W szkole wolnej woli, jaką jest ziemska egzystencja, wiele lekcji dotyczy właśnie umiejętności korzystania z wolności.

Istnieją tylko te ograniczenia,

które sami dla siebie stwarzacie.

 

 

Jeśli interesuje Cię ten temat, tu znajdziesz więcej informacji o tym [readon2 url=”poczytaj/umys/samowiadomo/302-wolnosc-to-stan-ducha.html”]Wolność to stan ducha[/readon2]

Mam też dla Ciebie ćwiczenie, jeśli chcesz i masz chwilkę, odpowiedz sobie na poniższe pytania:

WOLNOŚĆ

  1.  Wymień przynajmniej trzy dziedziny, w których czujesz się wolny/a.
  2.  W jakich sferach życia nie jesteś wolny/a? Przykład: Nie czuję się na tyle wolny/a, aby rozpocząć naukę w dziedzinie, która mnie interesuje.
  3.  Czy sądzisz, że stać Cię na wolność w tych sprawach? Jeżeli tak, daj ją sobie. Może upłynąć trochę czasu, zanim nauczysz się z niej korzystać. Uczyń pierwszy krok, który polega na postanowieniu. Przekształć w afirmacje wszystkie przekonania z punktu 2, których zmianę uważasz za możliwą. Przykład: Jestem teraz wolny/a i gotowy/a do podjęcia interesujących mnie studiów.

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{module Zarezerwuj miejsce na Wieczorze z Medytacją|none}

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzoneczyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

A cały sekret polega na tym, że mózg nie odróżnia Twojej WYOBRAŹNI od obserwującej świat realny JAŹNI…

Kliknij i oceń

Koszyk