Przejdź do treści

Poznaj siebie.. z wyższym Ja

Wszysko wskazuje na to, że dotarliśmy do bardzo ciekawych czasów.

Rok 2012 zapowiada się na ponad wszechwymiar przełomowy…

Pewnie już przychodzą Ci na myśl te wszystkie przepowiednie… a’la będzie koniec świata / końca świata nie będzie (tak na marginesie dodam tylko, że koniec świata to święto ruchome 🙂

Ale właśnie ze względu na to, że toczy się większa niż kiedykolwiek batalia o naszą uwagę, by przyciągnąć nas do takiego czy innego paradygmatu..
ja chciałabym wykorzystać pierwszy nów w tym roku i w głębokiej ciszy tego nowiu zanurzyć się w rdzeń samych siebie,
by tam odnaleźć najlepsze dla nas przewodnictwo – podczas kiedy wszystko na zewnątrz krzyczy, że ma większą prawdę niż nasza własna.

Patrząc z perspektywy głębi siebie – po prostu wiesz…sercem, całym ciałem, po prostu to wiesz…

Wtedy wkraczasz w wymiar Wszechświata pełnego pomyślnych koincydencji, jesteś we właściwym czasie, we właściwym miejscu z właściwymi ludźmi…płyniesz na fali Wszechświata 🙂

spotykamy się w najbliższy poniedziałek (23.01.2012 godz.20.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski

[readon url=”aktualnoci/wieczory-z-medytacj/323-poznaj-siebie-z-wyszym-ja.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon]

Dzieje się tak za każdym razem, gdy dostrajasz się do tej jednej szczególnej radiostacji, która nadaje w Twoim sercu.
Jesli jej słuchasz – poruszasz się właściwą drogą pośród meandrów rzeczywistości i wszystko zdaje się Ci sprzyjać, kiedy z niej zbaczasz, bo tak Ci się wydawało bardziej rozsądnie czy logicznie, okoliczności zaczynają przybierać mniej sprzyjający obrót.

W tym procesie niezbędne jest zaufanie – ktoś, kto nie ufa, uznałby, że to bardzo trudne. Oprócz zaufania nie ma niczego innego, ku czemu można by się było zwrócić.
Potrzebne jest także poświęcenie – a nauczysz się, że można poświęcić się KOMUŚ KIM JESTEŚ – komuś, kto nie zawiedze, kto zawsze będzie zaspokajał wszystkie Twoje potrzeby, kto nigdy Cię nie opuści.

Zawsze wszystko to będzie działało zgodnie z Twoimi zamierzeniami. Twoja rola w tym procesie polega na tym, abyś po prostu postanowił/postanowiła czego chcesz, rozluźnij się i pozwól na przepływ danych.

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{rsform 18}

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Kliknij i oceń

Koszyk