Przejdź do treści

Prezent obecnej chwili

[dropcap cap=”K”]ażdy nasz oddech i każdy krok mogą być wypełnione spokojem, radością i pogodą, jednak aby to dostrzec musimy być uważni, i żyć rzeczywiście w chwili, w której się znajdujemy.[/dropcap]

Przeszłość jest już jedynie wspomnieniem
przyszłość jest dopiero marzeniem
za to teraźniejszość jest prawdziwym prezentem.

Present po angielsku oznacza przecież i “prezent” i “czas teraźniejszy/teraz”.


TERAZ jest chwilą MOCY!

Będziemy rozmawiać o tym dlaczego tak jest, o chorobie “za 5 minut” i o kontaktowaniu się z sobą z przyszłości 🙂

spotykamy się w piątek (07.10 godz.20.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski)

powtórka tej medytacji odbędzie się w niedzielę (09.10 godz.20.00)
Również spotykamy się w Mikroklimacie

Zarezerwuj miejsce na to spotkanie rezerwacja miejsc kliknij TUTAJ

Pomyślcie o swojej obecnej sytuacji. Chcąc ujrzeć ją w nowym świetle, wyobraźcie sobie, że udajecie się w przyszłość. Jeżeli stoicie przed wyzwaniem, które wymaga opanowania nowych umiejętności, połączcie się ze swoim przyszłym ja i skorzystajcie z wiedzy, którą ono posiada. Teraz, być może, nie rozpoznacie tej wiedzy świadomie, ale ujawni się ona w chwili, kiedy będziecie jej potrzebowali; sprawi, że łatwiej sprostacie nowym zadaniom.
Kiedy stoicie przed ważną decyzją lub borykacie się z przeciwnościami, wyobraźcie sobie siebie za pięć lat, jak spoglądacie na dzień dzisiejszy, mając pełny obraz rzeczywistości. Połączcie się z przyszłym ja, aby z jego perspektywy wybrać właściwy krok. Możecie również wyobrazić sobie, że jako osoba z przyszłości przemawiacie do siebie w teraźniejszości i wyjaśniacie sobie, dlaczego obecne doświadczenia są ważne i potrzebne, oraz utwierdzacie się w przekonaniu, że wszystko, co się wydarza, jest właściwe.

Wasze przyszłe ja jest rzeczywiste, oddziela je od Was jedynie bariera czasu. Może się z Wami porozumiewać oraz służyć pomocą w podejmowaniu decyzji i w szybkim osiąganiu celów.

 

Myśląc o swojej przyszłości,

pamiętajcie, że nie będziecie tacy sami.

Wraz z upływem czasu będziecie mądrzejsi, bardziej doświadczeni, pewni siebie, a obecne problemy będą rozwiązane. Trudności powodują koncentrowanie Waszej uwagi. Używacie określenia „problemy”, ponieważ nie znacie jeszcze ich rozwiązania i nieaktywna jest ta część Was, która potrafi im sprostać. Czasami przyciągacie trudności, aby zapoczątkować nowe formy zachowania oraz rozwinąć określone cechy. Te same efekty można uzyskać w inny sposób. Chcąc unikać kryzysów, zwracajcie uwagę na pod-szepty, które pojawiają się w umyśle, i wyobrażajcie sobie siebie w przyszłości. Stwórzcie doskonalszy wizerunek siebie i bądźcie gotowi zmieniać to, co nie odzwierciedla Waszych nowych wyobrażeń o sobie.


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{module Zarezerwuj miejsce na Wieczorze z Medytacją|none}

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzoneczyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

A cały sekret polega na tym, że mózg nie odróżnia Twojej WYOBRAŹNI od obserwującej świat realny JAŹNI…

e-mailemail: instytutarete@instytutarete.pl

Koszyk