Przejdź do treści

PrzedLosarowy Rytuał Oczyszczający Podświadomość

Tashi Deleg! I w ogóle 😉

Zbliża się Losar tyb. ལོ་གསར་ – kolejny Nowy Rok w tym roku, tym razem księżycowy nie gregoriański.
Losar wchodzi razem z nowiem Księżyca 4 lutego (choć oficjalnie to jest 5-7 lutego) 2019.

Z tej okazji wyjątkowo zapraszam Cię na PrzedLosarowy Rytuał Oczyszczania Podświadomości – czyli struktur energoinformacyjnych Twojej pamięci z tzw niedomkniętych gestaltów – czyli energetycznie otwartych spraw, które ciągną się za Tobą czasem latami (w tym miejscu odsyłam do definicji otwartego gestaltu, choć zdaję sobie sprawę, że staje się to coraz bardziej wiedzą powszechną).

Owszem, jest takie narzędzie – trywialnie proste, ale można je również nazwać psychotroniczną technologią do skutecznej transformacji energii emocjonalno-mentalnej. Z okazji Losaru, pragnę Ci te narzędzie przekazać, do godnego spożytkowania do własnej alchemii wnętrza.

spotykamy się w niedzielę (03.02 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/757-przedlosarowy-rytual-oczyszczajacy-podswiadomosc#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

Rytuał ów został już wielokrotnie laboratoryjnie przetestowany zarówno przeze mnie, jak i moje przyjaciółki kobiety wiedzące 😉 i to na najbardziej beznadziejnych przypadkach. Tak, są takie psychotroniczne tricki, które pozwalają ominąć kilka lat na kozetce psychoanalitycznej. Gestalty domykają się po tym dość stanowczo i trwale, no chyba, że z jakimś dramatem w życiu nie chcesz się po prostu rozstać (bo taki przypadek, też nam się w testach przydarzył) – wtedy mimo rytuału, Twój dramat powraca. We wszystkich innych pożegnanych dramatach, odnotowałyśmy 100% skuteczność.

PROSZĘ, WEŹ COŚ DO PISANIA
i zrób osobisty rachunek sumienia, co naprawdę chcesz pożegnać przed wejściem w noworoczny księżycowy cykl.

Jak zdążyliście się zorientować, to sporo jest Nowych Roków w roku – Losar jest tybetańskim Nowym Rokiem, a obliczenia jego daty zależą od faz Księżyca (pierwszy dzień po nowiu, pierwszego miesiąca kalendarza tybetańskiego).
Wszystkie Nowe Roki mają jednak pewien wspólny mianownik – dni poprzedzające we wszystkich kalendarzach, niezależnie od kultury, służą do sprzątania i oczyszczania.
Kalendarz tybetański również pozostaje w tej konwencji. 

Ostatnie dwa dni starego roku nazywane są Gutor, wtedy należy zacząć przygotowywać się do Nowego Roku. Pierwszego dnia Gutoru, należy posprzątać dom, w szczególności kuchnia, ponieważ jest miejscem przygotowywania jedzenia i z tego powodu przez Tybetańczyków uważana jest za najważniejsze pomieszczenie w domu. 
Drugi dzień Gutoru to czas przygotowań duchowych, Tybetańczycy wtedy zazwyczaj odwiedzają klasztory, uczestniczą w ceremoniach religijnych, które mają zapewnić odcięcie i zniszczenie wszelkich złych wpływów starego roku.

happy losar


Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię

Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Medytacja razem z wykładem trwa ok. 90 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł (proszę, weź drobne – z góry dziękuję)

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

Kliknij i oceń

Koszyk