Przejdź do treści

Regenerująca medytacja wewnętrznej ciszy

 

Cisza…
Medytacja wewnętrznej błogości, pustki, spokoju i uśmiechu na nowiu Księżyca .. by w tej ciszy usłyszeć siebie…

 W ciszy, po nasyceniu komórek ciała wewnętrznym uśmiechem, wejdziemy w Przestrzeń Serca – najświętsze miejsce w całym naszym ciele i posłuchamy co SERCE ma nam do powiedzenia.

spotykamy się w CZWARTEK (23.10 godz. 20.30)
 
  w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/485-medytacja-ksiezyca#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 

 W naszym wnętrzu kryje się taki ogrom siły duchowej, który jest wprost niebywały. Zamieszkuje w nim energia organiczna, która jest energią miłości bezwarunkowej. Ośrodek Serca tkwiący głębiej niż jego czakram łączy nas z naszą własną Wieczną Esencją, która istnieje nieskończenie poza tym Wszechświatem.

Być prawdziwym sobą to podążać za swoim Sercem.

Kiedy jesteś prawdziwym sobą podążasz za swoim wewnętrznym czuciem/intuicją. Robisz to co sprawia Ci przyjemność i radość a jednocześnie pomaga Ci wzrastać i ma pozytywny wpływ także na innych ludzi. Kiedy jesteś autentycznym sobą podążającym za głosem Serca jaśniejesz prawdziwym organicznym światłem które przyciąga do Ciebie odpowiadające temu stanowi doświadczenia oraz ludzi. Wtedy płyniesz z prądem własnej Duszy a matrix nie ma na Ciebie żadnego destrukcyjnego wpływu. Bardzo ważnym elementem jest także odzyskanie jedności swojego wnętrza z Matką Ziemią. Przebywanie w naturze bardzo pomaga odnowić to połączenie.

Zacznij świecić swoim prawdziwym Światłem. Wiedz, że Twoje Światło jest niezwykle cenne. Przestań oddawać swoją moc innym. Połącz się ze swoim Sercem. Zacznij żyć pod przewodnictwem swojego Wyższego Ja – swojej Prawdziwej Esencji.

Zrzuć woal zapomnienia. Obudź się. Przejrzyj na oczy. Skoncentruj się na swoim wnętrzu. Jeżeli otworzysz się na promień przypomnienia, doznasz boskiego prowadzenia. Stań się świecącą latarnią. Przestań walczyć. Zaufaj naturalnym procesom.

fragmenty artykułu pochodzą z : http://projektinfinitus.pl


 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

 Twoja inwestycja: 30zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

 

Koszyk