Przejdź do treści

Rozkwitanie – inspirująco-otwierająca medytacja na pełni Księżyca

[dropcap cap=”N”]a ostatniej pełni mogliśmy się przekonać na własnej skórze (kolejny z resztą raz), jak silnie nasze ciała zareagowały na wspólną wizualizację.[/dropcap]

Przypomnę na marginesie, że dzieje się tak, ponieważ siły wzajemnych oddziaływań Słońca, Księżyca i Ziemi nakładają się liniowo, kiedy Księżyc przyjmuje pozycje nazywane przez nas pełnią i nowiem.
Pomnożone siły planety, księzyca i gwiazdy wywołują pływy syzygijne wody – czyli pływy wielokrotnie silniejsze niż normalnie.
Dotyczy to oczywiście również wody naszych ciał – wody, z któej w 78% jesteśmy zbudowani. (pomyśl 3/4 Ciebie jest płynne 🙂

tu znajdziesz więcej informacji o tym [readon2 url=”index.php/poczytaj/ciao/na-zdrowie/284-jak-fazy-ksiyca-na-nas-wpywaj.html”]Jak fazy Księżyca na nas wpływają[/readon2]

Więc korzystając z tej okazji chciałabym Was zaprosić na niezwykłą medytację , którą rozpoczniemy na pełni Księżyca

spotykamy się w najbliższą środę (12.10 godz.21.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski)

na inspirująco-otwierającą Medytację Pełni na pełni 🙂

Tym razem inspirująco-przewodnim tematem będzie – SPOTKANIE SIEBIE

 

Zarezerwuj miejsce na to spotkanie rezerwacja miejsc kliknij TUTAJ

Każdy, kto chce więcej przyspieszenia w swoim rozwoju wręcz OBOWIĄZKOWO powinien wykorzystać tę okazję, medytując w grupie lub indywidualnie.

Nie istnieją rzecz jasna żadne szczególne prawidła, w jaki sposób należy to robić, zależy to naprawdę od Twojego indywidualnego natchnienia i chcenia.
Istnieje np ćwiczenie, w którym skupiamy się na wyobrażaniu sobie wchłaniania blasku Księżyca. Uważa się, iż oddziałuje to na człowieka bardzo uspokajająco, równoważąco i sprzyja rozwojowi jasnowidzenia.

Na naszym spotkaniu wykorzystamy siłę wizji i oddechu by pokierować przepływem rzeki energii i pełniowej mocy przez nasze ciała. Oddech i wyobraźnia to podstawowe narzędzia do nadawania kierunku i prędkości strumieniom energii zarówno wewnątrz naszych ciał, jak i poza nimi.
Oddech jest mocą umysłu, cała nasza energia do działań materialnych pochodzi z niego.

Działanie to ma na celu otwarcie na nasz pełen potencjał 🙂
(najszerzej jak to możliwe dla Ciebie – w tym momencie Twojej historii)
Tylko ostrzegam zapnijcie pasy, bo będzie trzęsło troszeczkę 🙂 (o czym zdążyliście się już przekonać na minionej pełniowej medytacji)

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{module Zarezerwuj miejsce na Wieczorze z Medytacją|none}

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzoneczyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

A cały sekret polega na tym, że mózg nie odróżnia Twojej WYOBRAŹNI od obserwującej świat realny JAŹNI…

e-mailemail: instytutarete@instytutarete.plKliknij i oceń

Koszyk