Przejdź do treści

Rytuał – Medytacja wibrowania obfitością :)

 

Nad nami Pełnia w Skorpionie wprowadzająca energię życia w przestrzenie miłości, seksu, pieniędzy i wszelkich odmian cienia tych aspektów czyli różnorakie poczucia braku, blokady w przyjmowaniu i dawaniu, a także długi materialne, ale i te karmiczne.
Księżyc w pełni w Skorpionie jest zawsze głęboko transformujący. To jeden z najlepszych momentów na odpuszczenie i oczyszczenie rzeczy, które już Ci nie służą.

Z tejże okazji zapraszam Cię na wspólną Medytację Obfitości
dzięki której świadomie i starannie zaprojektujemy ścieżki naszych myśli –

– by wszystkie procesy myślowe – zarówno te, które toczą swój bieg świadomie, jak i te, które wrą pod powierzchnią naszej świadomości – całkowicie wspierały naszą pomyślność;

– by nasza uwaga biegła dostrzegać możliwości i szanse, a nie kuliła się w zaułkach bezsilności

spotykamy się w poniedziałek (30.04 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/729-rytual-medytacja-wibrowania-obfitoscia#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 

Kiedyś propagowałam rytuały przyciągania obfitości – przeważnie dość skuteczne, z jednym małym “ale” – starczały albo na jeden raz lub działały w pewnych odcinkach czasu, nie przynosząc jednak zmiany w stałej jakości.

Dziś wiem, że brak jest sensu i logiki w przeciąganiu czegoś co już jest TU.

Głębiej wnikając w naturę wszechrzeczy i kwantów rzeczywistości okazuje się prawda o tym, że wszystko jest już TU zarówno obfitość jak i brak.

Reszta zależy od wyboru percepcji czy Wolisz wiedzieć szklankę w połowie pusta czy pełna.

O Tobie mówię, bo tylko Ty istniejesz. Nie ma świata zewnętrznego, to co Widzisz jest wyłącznie Twoją projekcją, Twoim obrazem wyświetlanym na ekranie nazywanym zewnętrzne rzeczywistością.
To Ty jesteś szklanka w połowie pustą lub pełną, to Ty jesteś źródłem albo samoodnawiającego się braku lub samonapędzającej się obfitości.

Ile jestem wart?

Ile jestem warta?

W moich oczach…

To jeden z najważniejszych kluczy do wybranego wibrowania. Nie napiszę właściwego, bo nie ma właściwych i niewłaściwym wibracji. Możesz sobie wibrować obfitością, albo brakiem kiedy tylko chcesz – to Ty wybierasz (może nie zawsze świadomie, ale to zawsze jest Twój wybór).

Używam pod hasłem “wibrowanie” olbrzymiego skrótu myślowego, bo zakładam, że wiesz, że Twoje myśli, emocje, uczucia oraz podświadome programy i przekonania tworzą Twoją szczególną sygnaturę energetyczną. Twój Kwantowy podpis, drżenie.

To szczególne drżenie z kwantowego pola wszystkich możliwości nieustannie wzbudza określonej jakości, wydarzenia (przez niektórych nazywane przypadkami).

Mocno okrojone to wyjaśnienie podstaw tworzenie rzeczywistości, ale ten artykuł już i tak jest bardzo długi.


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 90 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

Kliknij i oceń

Koszyk