Przejdź do treści

Śnienie które tworzy Ciebie

Jak wyglądała twoja prawdziwa twarz przed narodzinami twoich rodziców ?

🙂

Śnienie które tworzy Ciebie jest niezwykłą medytacją, której nauczyłam się ładnych parę lat temu na warsztatach szamańskich.
Medytacja ta pomaga nawiązać głęboki kontakt z naszą nieśmiertelną Jaźnią (odwiecznym Śnieniem), która posiada wszelką potrzebną Ci mądrość i dojrzałość.

spotykamy się w najbliższą niedzielę (15.01.2012 godz.20.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski

 

[readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnoci/wieczory-z-medytacj/321-snienie-ktore-tworzy-ciebie.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon2]

Przygotowałam również formę tekstową tej medytacji do indywidualnej praktyki

[readon2 url=”https://instytutarete.pl/pomedytuj/322-snienie-ktore-tworzy-ciebie-medytacja-z-jaznia-poza-czasem.html”]Śnienie które tworzy Ciebie – medytacja z Jaźnią poza czasem[/readon2]

W ubiegły weekend miałam przyjemność prowadzić warsztat w Bydgoszczy na temat psychoenergetycznej ochrony.
Jednym z ważniejszych elementów tego warsztatu była nauka kontaktu ze swoim wyższym ja, nauka nie tylko przy użyciu samej wyobraźni, ale z włączeniem silnego wewnętrznego czucia.
Kiedy nasza świadomość zostanie zsynchronizowana z tym wewnętrznym poziomem odczuwania, nasze pole pojmowania i percepcji rozszerza się do abstrakcyjnej nieskończoności, coś jakbyśmy na jawie wdepnęli do krainy naszych snów.
To miejsce, w którym wszystkie pytania znajdują swoje koherentne odpowiedzi, a niektóre (a być może wszystkie) z naszych problemów znajdują natychmiastowe koherentne rozwiązanie i to w sposób cudownie artystycznie abstrakcyjny.

W mniej więcej takie słowa można by ująć nasze wspólne doświadczenie podczas bydgoskiego warsztatu, kiedy weszliśmy razem w stan niezwykłej szamańskiej wizualizacji, w której skomunikowaliśmy się za pomocą wewnętrznego czucia z ponadczasową, międzywymiarową częścią nas samych.

 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{rsform 18}

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzoneczyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Kliknij i oceń

Koszyk