Przejdź do treści

Słoneczna Medytacja

Słoneczna Medytacja jest de facto dość intensywną wizualizacją stymulującą dolne Dan Tien.

Dolne Dan Tien jest jednym z najsilniejszych centr energetycznych w ludzkim organizmie, a położone jest dokładnie w geometrycznym środku naszego ciała. Jakby narysować linie proste wzdłuż i wszerz ciałka naszego, to dolne Dan Tien znajdzie się dokładnie na ich przecięciu, gdzieś w środku na dole naszych brzuchów, poniżej pępka.

spotykamy się w najbliższy piątek (06.01 godz.20.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski

 

[readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnoci/wieczory-z-medytacj/317-soneczna-medytacja.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon2]

Co to nam zrobi pozytywnego?

Co roku robimy sobie noworoczne zobowiązania, czasem je dotrzymujemy, czasem nie, różnie bywa…czasem wogóle nic z tego nie wychodzi.

No więc postanowiłam przygotować taką medytację, żeby w końcu coś z tych naszych noworocznych postanowień wyszło i to wyszło w pełni i całkowicie, z przyjemnością i to zanim zdążymy się obejrzeć 🙂

Gdyż, albowiem, ponieważ Słoneczna Medytacja jest medytacją “NA DZIAŁANIE”, nie tylko motywująca do działania, ale dająca przysłowiowego, aczkolwiek potężnego i bardzo energetycznego “kopa” do działań wszelakich.

Efektem ubocznym rozbudzenia siły dolnego Dan Tien, oprócz wewnętrznej mobilizacji, będzie silne pobudzenie do życia naszej drugiej czakry, zwanej inaczej czakrą sakralną lub też seksualną.
To centrum w naszym ciele na poziomie energetycznym zawiaduje naszą płodnością – pod każdym względem. Czyli nie tylko płodnością w sensie biologicznej prokreacji, ale również twórczej kreacji. Stajemy się płodni jak artysta, który tworzy wiele wspaniałych obrazów, czy utworów muzycznych, albo jak inżynier tworzący wiele wynalazków. Taki wymiar płodności – twórczej i kreatywnej nigdy nie pozostaje bez pozytywnego odzewu w sferze naszych finansów.
Pobudzona do życia druga czakra daje też zwiększone poczucie zdrowej pewności siebie, co również bezpośrednio przekłada się na wymienioną wyżej strefę, o czym doskonale wie większość psychologów.

Tak na marginesie dodam tylko, że naszą wycieczkę do wewnętrznego świata wszystkich możliwości tym razem sponsorują tybetańskie sylaby: RAM i DZA
(nasienne sylaby działania i czynów, z cyklu pięciu sylab wojowniczych)

tybetańskie sylaby nasienne Ram i Dza
(logo sponsora 🙂

 


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

 Twoja inwestycja: 30zł

{rsform 18}

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzoneczyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

A cały sekret polega na tym, że mózg nie odróżnia Twojej WYOBRAŹNI od obserwującej świat realny JAŹNI…

Kliknij i oceń

Koszyk