Przejdź do treści

Ostatnio w trakcie wykładu opowiadałam studentom o tym, jak niesamowitą moc mają dźwięki, szczególnie te, które wydają nasze własne usta.
Zaśpiewane w czysty sposób dźwięki gamy potrafią perfekcyjnie nastroić nasze ciało niczym muzyczny instrument.
I nie mam na myśli rzecz jasna wprowadzenia w dobry nastrój 😉 (to efekt uboczny) – mam na myśli doskonałe wewnętrzne dostrojenie wszystkich narządów i tkanek do wibracji pierwotnej – nazwijmy to umownie Dźwiękiem Zdrowia.

spotykamy się w niedzielę (01.07 godz.20.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski)

Będziemy się zatem nastrajać – tym razem pozytywnymi wibracjami dźwięków.

[readon url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/388-spiew-teczy.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon]

Trochę fizyki tłumaczącej jak to organizm można nastroić.
Jak dobrze wiecie, wszystko co składa się z atomów i cząstek elementarnych DRGA – z określoną częstotliwością wibracji – im ciało materialnie gęstsze tym drga wolniej, im lżejsze – tym szybciej drży jego energia.
De facto tym drganiom energii zawsze towarzyszą pewne zjawiska: pole elektromagnetyczne, radiacja (czyli promieniowanie ( tak nawet materia stała promieniuje) i… i DŹWIĘK właśnie.
Każdy wzór i forma, każda wibracja ma swój własny dźwięk i kolor.
Jeśli struktura od tego pierwotnego kształtu i wibracji odchodzi, zmienia się jej dźwięk. Dokładnie to dzieje się w naszych organizmach, kiedy któraś z części ciała nie funkcjonuje właściwie, pojawia się choroba i od razu zmienia się nasz dźwięk – zaczynamy fałszować.
Można nastroić fałszujące komórki podając im dźwięk właściwy – komórki ustroju w naturalny sposób synchronizują się do tego dźwięku.

Co się okazuje, a rzeczywistość to już wielokrotnie potwierdziła, że oddziałując na którekolwiek z powyższych – wywołuje się zmianę w układzie wewnętrznym struktury materii danej rzeczy, wszystkich żywych organizmów tak samo to dotyczy .

 A tłumacząc z polskiego na nasz, to znaczy, że można śpiewem nastroić ciało – odpowiednim śpiewem, bo jak się domyślasz w ten sposób ciało można również rozstroić.

Jest wiele niezwykłych dźwięków, którymi można takie efekty osiągać. Jednymi z takich dźwięków są święte sylaby nasienne mantr, które zmieniają świadomość u osoby, która je intonuje. Tak działa również śpiew alikwotowy i wiele innych.
Niezwykły wpływ mają również proste dźwięki gamy: do, re, mi, fa, sol, la si. Każdy z tych dźwięków przyporządkowany jest kolejnej czakrze w naszym ciele.
Intonując czyste dźwięki gamy, stroi się po kolei czakry i jest to właśnie pierwotny Śpiew Tęczy – tęczy naszego ciała, bo jak dobrze wiesz, prawidłowo funkcjonujące czakramy naszego ciała promieniują pięknymi, soczystymi kolorami.

Więcej  [readon2 url=”https://instytutarete.pl/poczytaj/duch/czakry.html”]o czakrach tutaj[/readon2]


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{rsform 18}

napisz do nasJeśli powyższy formularz nie działa właściwie, po prostu wyślij e-mail, z informacją, że będziesz [readon2 url=”mailto:instytutarete@instytutarete.pl”]wyślij e-mail[/readon2]

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk