Przejdź do treści

Szanuję i lubię siebie – medytacja i wykład z SIĘ docenianiem :)

 

Tym razem bierzemy na tapet

Szacunek do siebie, poczucie własnej godności i wartości.

Pokażę Wam mechanizmy, które blokują szacunek do siebie, programy, których nie jesteśmy świadomi, a które w dziwny sposób rządzą naszym życiem.

 

spotykamy się w niedzielę (26.07 godz.19.00)
    w Centrum Terapii Dziecka i Rodziny  (Warszawa , ul. Głębocka 9 – wejście od frontu budynku/parking wzdłuż ulicy Głębockiej – I piętro) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/655-szanuje-i-lubie-siebie-medytacja-z-sie-docenianiem#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 

Każdy ma inne potrzeby i dla każdego muszą być spełnione inne warunki, aby czuł się dobrze. Coś, co sprawia, że czujecie się dowartościowani, niekoniecznie odpowiada pozostałym.
Dobrze jest wiedzieć, co was uszczęśliwia, dzięki czemu możecie się poczuć dobrze i pewnie.

W najdoskonalszej formie szacunek do siebie polega na respektowaniu potrzeb swojej duszy.

Oznacza dochowanie wierności sobie i wyznawanym wartościom; mówienie i działanie w sposób właściwy Waszemu wyższemu Ja – swobodny i szczery oraz wolny od chęci przekonywania.
Zdarza się, że macie innym za złe, iż nie stosują się do zasad i wartości, które wy wyznajecie. Może to świadczyć o tym, że sami ich nie przestrzegacie.
Są osoby, które stale pouczają innych, jednak same nie szanują żadnych reguł.

Godne zachowanie wymaga jedności słów, myśli i działania.
Często wyznajecie zasady zgoła odmienne od tych, które stosujecie w praktyce. Takie postępowanie jest przyczyną wewnętrznych konfliktów.
Możecie na przykład za namową partnera lub partnerki zgodzić się na związek otwarty, choć bardzo ważne jest dla Was dochowanie wierności. Łamanie wyznawanych zasad wywołuje ból i rozczarowania.

Jak możecie uzyskać pewność, że to, w co wierzycie, jest dla Was naprawdę dobre? Najlepiej sprawdzić to w praktyce.
Wartości, które wyznajecie, często są normami przejętymi od innych, lecz tak naprawdę nie sprawdzają się one w Waszym życiu.
Zastanówcie się, co uważacie za słuszne?
Jak powinien postępować “dobry” człowiek?
Jak Wy postępujecie?

Nie poczujecie satysfakcji, dopóki postępujecie wbrew swoim przekonaniom. Więc przeanalizujcie zasady, które wyznajecie, a do których się nie stosujecie, i albo zacznijcie je realizować, albo je zmieńcie.

Poczucie własnej wartości
jest efektem działania
w oparciu o własną moc
i nie ulegania
własnym słabościom.

 


Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię

Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Medytacja razem z wykładem trwa ok. 90 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Weź ze sobą ulubiony koc (lub nieszeleszczący śpiwór) oraz karimatę.

Twoja inwestycja: 37zł (proszę, weź drobne – z góry dziękuję)

 

 


Mapka dojazdu na ul. Głębocką 9 w Warszawie (Centrum Terapii Dziecka i Rodziny)

Kliknij i oceń

Koszyk