Przejdź do treści

Uzdrawiająca medytacja z Serca

Są takie momenty w mojej ścieżce przez rzeczywistość, kiedy Wszechświat bardzo wyraźnie pokazuje kierunek. Tak było właśnie z tą medytacją, kiedy koincydentalny splot wydarzeń wyraźnie nakierunkował mnie do podróży przez obszar wiedzy, która stanowczo zmienia światopogląd na niektóre sprawy.

Zapraszam Cię na tę niezwykłą medytację, będziemy wizualizować uzdrowienie płynące prosto z serca (w dość fizjologicznym tego słowa znaczeniu). Jeśli spodziewasz się latania na smokach i walczenia świetlnymi mieczami, to w tej medytacji tego niestety nie będzie 😉 Będzie to żmudna skrupulatna wizualizacyjna praca z emocjami, uczuciami, tkankami i komórkami.. no i oczywiście z sercem w roli głównej.

 

spotykamy się w niedzielę (27.08 godz.20.00)
 
  w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/646-uzdrawiajaca-medytacja-z-serca#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 

Zaczęło się od tego, że zostałam poproszona o stworzenie uzdrawiającej wizualizacji. Jest cała masa narzędzi wizualizacyjnych, które można wykorzystać, by stworzyć na prawdę dobrą wizualizację uzdrawiającą, ponieważ nasze ciało bardzo silnie reaguje na wszystko, co sobie wyobrażamy – fizjologiczna odpowiedź naszego ciała następuje natychmiast.

No i wtedy “przez przypadek” trafiłam na badania kardiofizjologa Aleksandra Gonczarenki o niezwykłych właściwościach serca. Przeczytasz o tym tutaj [readon2 url=”poczytaj/umysl/samoswiadomosc/645-przestrzen-serca-jako-podstawa-superswiadomosci.html”]Przestrzeń serca jako podstawa superświadomości[/readon2]

Najpierw mnie uczono, że serce to tylko pompa ssąco-tłocząca – taki tam mięsień. Potem na kardiologi jednak przyznali, że to właśnie serce wytwarza najsilniejsze pole elektromagnetyczne, które można zbadać podłączając czujnik nawet do palca – taki pomiar znasz prawdopodobnie jako EKG.

Potem okazało się, że pole serca ma kształt torusa i kiedy linie tego pola nakładają się na siebie harmonicznie, to dochodzi do zjawiska tworzenia energii. W dodatku rytm serca wpływa na działanie enzymów “suwaków”, które rozpinają DNA umożliwiając jego transkrypcję. Oznacza to, że stan emocjonalny – czyli działanie serca, ma wpływ na to, w jakim zakresie nasze ciało może korzystać z zasobów wiedzy zawartej z DNA. W stanach depresyjnych np upośledzona jest znacznie synteza białek tworzących leukocyty i limfocyty – komórki odpornościowe.

A teraz jeszcze dr Gonczarenko twierdzi, że serce zbudowane jest z co najmniej setki mikroserc, z których każde tłoczy specjalnie skomponowaną mieszankę krwi przeznaczoną precyzyjnie i wyłącznie tylko dla wybranego narządu, czy miejsca w ciele i że po opuszczeniu serca ta porcja w sposób inteligentny jest prowadzona w systemie naczyniowym prosto do miejsca swego przeznaczenia (a nie jak dotąd mnie uczono na medycynie, że krew się po prostu rozlewa jak woda w rurach..)

Ta wiedza otwiera szerokie pole możliwości dla uzdrawiających wizualizacji, zważywszy na potężne połączenie świadomości z sercem poprzez stany emocjonalne.

 


 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

 

Koszyk