Przejdź do treści

Wdzięczna medytacja

Ćwiczenie WDZIĘCZNOŚCI zawsze wzmocni Twoją wiarę i odnowi Twój ZAMIAR.
Wdzięczność to ten magiczny stan, który otwiera drzwi do obfitości wszechświata.
OBFITOŚĆ – to znaczy możliwość zrobienia tego, co potrzebujesz, wtedy kiedy potrzebujesz.

Przed nami pełnia, więc tradycyjnie już zapraszam na wspólną medytację Obfitości dla siebie, Polski, całej Ziemi i całego Wszechświata (bo po co się ograniczać, skoro można pomedytować dla dobra wszystkich czujących Istot).

spotykamy się w niedzielę (03.12 godz.20.00)
 
  w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/649-wdzieczna-medytacja#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

Nie chodzi mi o taką wdzięczność typu “to ja trochę teraz pobędę wdzięczny, to Wszechświacik zaraz coś nieco sypnie do kiesy, hej!” – NIE :), chodzi mi o taką prawdziwą wdzięczność- wdzięczność, bez interesownych podtekstów. Ze Wszechświatem targować się nie należy, należy czuć wprost i szczerze, bez pokrętnych zawijasów – wówczas dostaje się prosty i szczery zwrot. Należy pamiętać,że Wszechświat to żywa Inteligencja, która ze wszystkich stron Cię otacza. To Najwyższa Inteligencja, nie przekombinujesz Jej/Jego, Wszechświat na każde Twoje kombinacje zawsze ma asa w rękawie.

A wracając do samej wdzięczności. Jest ona bardzo, ale to bardzo niezwykłym stanem świadomości, który wytwarza w naszej jaźni kwantowe odczucie tego, że MASZ, POSIADASZ, DOCENIASZ to i KORZYSTASZ z tego.
Ten kwantowy stan/odczucie posiadania i doceniania tego faktu, odbija się w inteligentnym lustrze Wszechświata, pokazując Ci więcej i więcej tego, co wysyłasz/emitujesz z siebie. W ten sposób w Twoim osobistym doświadczeniu pojawia się więcej sytuacji, stwarzających co raz więcej możliwości, rozwijając przed Tobą obfitą rzeczywistość niczym czerwony dywan 🙂 Pragnę w tym miejscu wspomnieć definicję obfitości, o której mówimy, bo zawsze warto mimo wszystko uściślać nawet tak podstawowe rzeczy, jakimi są znaczenia słów. No więc używane tu słowo OBFITOŚĆ jest rozumiane jako możliwość zrobienia tego co potrzebujesz, wtedy kiedy potrzebujesz.
Jeśli masz wątpliwości co do tego “korzystasz” w wyżej wspomnianym stanie kwantowym, to proszę wyobraź sobie, ze komuś, kogo kochasz dajesz prezent (tak od serca), ta osoba z radością dziękuje Ci, a potem prezent ciska w kąt i nigdy go nie używa – co pomyślisz o prawdziwych intencjach tej osoby? Najpewniej, że prezent nie przypadł do gustu i już nie będziesz tego typu prezentów powtarzać. To teraz przełóż to na swoją relację z Inteligentnym Wszechświatem.

I na koniec jeszcze jeden aspekt – pieniądze, a wdzięczność, jednocześnie niech to będzie dla Ciebie ( i dla mnie) eksperyment i zadanie domowe 😉
Zacznij płacić z wdzięcznością. Niech Twoje pieniądze staną się narzędziem wyrażania wdzięczności. Najlepiej to wychodzi, kiedy płacisz konkretnym ludziom za konkretne towary, bądź usługi, ale kiedy jest to człowiek, a nie maszyna. Więc np idź na targ i kupując warzywa, owoce – płać za nie sprzedawcom z wdzięcznością, wyraź w ten sposób wdzięczność za ich ciężką pracę. Kup coś od rękodzielnika, oddaj buty do szewca do naprawy – i zapłać im pieniędzmi, wyrażając swoją wdzięczność. Niech to nie będzie zwykłe płacenie, niech to będzie rytuał płacenia, jako wyrazu Twojej autentycznej wdzięczności i uznania dla żywych ludzi.
Zobaczysz jak ta jesień, na Twoich oczach staje się na prawdę złota…

 


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 90 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk