Przejdź do treści

Wiosenna medytacja z czakrami :)

Zaniedbane przypominają o sobie na różne sposoby. Jeśli jesteśmy czujni, wystarczą sygnały odbierane we śnie, w dolegliwościach fizycznych, powracających uczuciach i pragnieniach czy też zewnętrznych zbiegach okoliczności. Jeśli to nie pomaga, zaczyna się coraz głośniejsze “walenie” w zamknięte drzwi naszego umysłu.

Człowiek posiada siedem głównych ośrodków energetycznych, zwanych czakrami lub czakramami. Czakry ułożone są w ciele wzdłuż kręgosłupa i utożsamiane są w medycynie zachodniej z gruczołami dokrewnymi. Są to swego rodzaju węzły łączące aurę z ciałem fizycznym. Każda czakra odpowiada za harmonijne i zdrowe funkcjonowanie określonych narządów ciała człowieka oraz jego funkcje życiowe.

Czakry trzymają balans energii, równoważą ciało fizyczne, duchowe i czynniki zewnętrzne. Od tej właściwej równowagi zależy zdrowie fizyczne, mentalne, jak i również rozwój duszy.

Spotykamy się w niedzielę

27.03.2011 godz. 19.00
na Wiosenną Medytację z Czakrami


Medytację tę stworzyłam specjalnie na początek wiosny…
Będziemy oddychać przez czakry napełniając je fotochromatyczną energią, zapisaną w barwach płatków kwiatów
– korespondujących z barwami kolejnych czakr…
Nasze ciało w tej wizualizacji zakwitnie jak przepiękna łąka,
nasycając nasze komórki witalnością wiosennych soków i wibracji 🙂

[readon url=”index.php/poczytaj/ciao/czakry.html”]Więcej o czakrach tutaj[/readon]

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

telefon


Kontakt:

Monika tel: 602-155-757

e-mail: instytutarete@instytutarete.pl email

miejsce – warszawski Gocław, Guderskiego 3, szkoła tańca orientalnego “Perfecta”

{module Gocław-Guderskiego}

Koszyk