Przejdź do treści

Wizualizacja regeneracji tkanki kostnej i chrzęstnej

 

Rozpoczynamy cykl medytacji medycznych.
Jose Silva udowodnił wysoką skuteczność tego typu technik wizualizacyjnych. Inny wymiar tej skuteczności pokazał Masaru Emoto – ukazując światu prawdę o tym, jak myśli i słowa wpływają na wodę.
Fizycy kwantowii udowadniają jak myśli i słowa wpływają na wszystko we wszechświecie, a zatem…

Jeśli medytacja może wspomóc organizm w procesach samoozdrowieńczych…, to zaprzęgnijmy ją do tego.

 

Kości

spotykamy się w niedzielę (15.07 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/731-wizualizacja-regeneracji-tkanki-kostnej-i-chrzestnej#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 

Jak przy każdej wizualizacji uzdrawiającej, podróż zaczniemy wejściem oddechem do Hara. Stamtąd będziemy podróżować dalej.

Wejdziemy świadomością w cząsteczki wapnia – ruszymy złogi wapniowe z naczyń i narządów miąższowych. Połączymy się z jonami magnezu, cząsteczkami cholekalcyferolu (witamina D3) i menachinonu (witamina K2).
Tak, jak najbardziej możliwe jest skurczenie obserwującej jaźni do poziomu molekuł.
Kiedy poziom molekularny zostanie już aktywizowany, przejdziemy na poziom tkanek.

Najpierw połączymy się z macierzą kości i osteochondroretikulocytami w szpiku, które z czułością obudzimy. Zobaczymy ich doskonały taniec życia, stworzenia i odrodzenia. Zobaczymy jak rodzą się nowe piękne osteoblasty, osteocyty i osteoklasty, a z nimi katedra Twojego kośćca z pięknym gotyckim w sklepieniem beleczek kostnych, odnowionych obrazem, który zasiały Twoje myśli.
Mówiąc bardziej prozaicznym językiem – podczas kiedy Twój umysł będzie w stanie alfa, ja przeleję w Ciebie całą swoją wiedzę medyczną o prawidłowej budowie i regeneracji kości. Twoja wyobraźnia podążając za słowami, zaprogramuje Twoje komórki i tkanki.

 Medytacja poprzedzona będzie krótkim wykładem na temat anatomii i fizjologii kośćca, oraz kompletnej suplementacji skierowanej na odbudowę i regeneracji kości.

 P.S. Wizualizacja ta dotyczyć będzie głównie kośćca, zębom nie poświęcę tu za dużo uwagi, ponieważ zęby są tak obszernym tematem, że będzie im poświęcona oddzielna medytacja i wykład.

 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 90 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 

 Obrazek źródło: Pixabay


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk