Przejdź do treści

Wyjście z umysłu w Przestrzeń Serca

czyli zupełnie Nowy Wymiar Wizualizacyjnej Kreacji

Medytacja wyjścia z Umysłu w Przestrzeń Serca na księżycowej pełni

spotykamy się we wtorek (03.07 godz.21.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski)

[readon url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/391-wyjscie-z-umyslu-w-przestrzen-serca.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon]

Przed nami kolejna księżycowa pełnia i już jesteśmy po gwiezdnym “półmetku” czyli letnim przesileniu – zatem do przesilenia zimowego – tego, na które od tylu tysięcy lat wszyscy czekamy, już bliżej jak dalej…
A jeśli trapią Cię wątpliwości, czy będzie ten domniemany koniec świata, czy nie, to koniecznie obejrzyj film – wykład Drunvalo Melchizedeka [readon2 url=”https://instytutarete.pl/filmoteka/filmy-z-wiedza/383-majowie-wiecznego-czasu.html”]Majowie Wiecznego Czasu[/readon2]. Drunvalo został upoważniony w 2010r do przekazania tej wiedzy przez prawdziwego, żyjącego króla Majów i Radę Starszyzny wszystkich majańskich plemion i wiedza ta, nie ma za wiele wspólnego z katastroficznymi wizjami apokalipsy sprzedawanymi obecnie niemal na każdym “rogu”, a które opierają swoje przesłanie na słynnym kalendarzu Majów i jego końcu 21 grudnia 2012.
Wiedza Majów to plemienna pamięć ich przodków przekazywana z pokolenia na pokolenie ( i na inne sposoby też), a mówi o tym, że Majowie już raz coś takiego przeżyli – potężną zmianę na planecie, która czeka również nas – teraz – i zmiana ta występuje bardzo cyklicznie, jak przypływy i odpływy, tyle, że jej pora przychodzi raz na ok 26 tysięcy lat – jest to w przybliżeniu okres wielkiej precesji, czyli wielkiego roku platońskiego.

Dostałam od Was wiele listów z prośbą o powtórzenie praktyki wchodzenia w Przestrzeń Serca, co bezpośrednio związane jest z umiejętnością dosłownego [readon2 url=”https://instytutarete.pl/pomedytuj/medytacje-teksty/386-poruszanie-sie-wewnatrz-ciala.html”]poruszania się po swoim ciele[/readon2]  wewnątrz i zastosowania pewnej szczególnej techniki oddechowej zwanej [readon2 url=”https://instytutarete.pl/pomedytuj/medytacje-teksty/382-jednoczacy-oddech.html”]Jednoczącym Oddechem[/readon2]

I całkowicie rozumiem czemu to takie ważne, ponieważ w praktyce tej wchodzi się do miejsca Świętego Świętych w naszym ciele – miejsca, w którym ukryta jest jedna z największych tajemnic Wszechświata – tajemnica o Nas samych i o naszej Mocy.
Wielu moich Nauczycieli już dawno temu mówiło mi o tym Miejscu, mówiąc, że to droga na skróty, że nie trzeba nigdzie indziej iść, nie trzeba niczego więcej szukać, bo TAM znajdziemy WSZYSTKIE odpowiedzi – ja jednak ich nie rozumiałam. Szukałam mocy w umyśle i owszem znalazłam ją….
Dopiero teraz zrozumiałam , że niezależnie od tego jak wielka i zachwycająca jest moc umysłu, to ma się ona tak, do tego co jest w Sercu jak pchełka do wszechświata ( z grubsza rzecz ujmując, tak wyglądają proporcje).

I zrozumiałam również, że rzeczywiście jest to droga na skróty, dla której nie potrzebne są lata poszukiwań, ponieważ doświadcza się tego od razu i od razu już się jest w kwintesencji wszechrzeczy – w sensu stricto tajemnicy naszej Mocy.
W miejscu Świętym Świętych dotyka się bezpośrednio Boskiego Pierwiastka – Boskości, która zamieszkuje każdego z nas i będąc TAM nie da się tego już dłużej ukryć, ani przed sobą samym, ani przed światem.
Wchodząc w Świętą Przestrzeń Serca zostawiasz za sobą wszystkie ograniczenia swojego umysłu i stajesz twarzą w twarz ze swoją Prawdziwą Naturą, Nieskończoną Naturą, pierwotną formą Twego Istnienia, która leży u podstawy Twojej obecnej postaci.

No i to jest droga na skróty, której w 2012 jak najbardziej nam potrzeba.

to jest “miś” na miarę naszych możliwości i na miarę naszych czasów i na miarę naszych potrzeb w dodatku….
Oczywiście pozwalam sobie na odrobinę żartu, choć sprawa żartobliwa wcale nie jest, trzeba się streszczać z tym rozwijaniem duchowym, bo kleszcze zaciskają się co raz bardziej.

Nasz tak zwany premier właśnie przepycha ustawę przez sejm o masowym i PRZYMUSOWYM szczepieniu WSZYSTKICH Polaków, zrobił to podczas Euro, żeby Polacy nie zauważyli.
Sanepid zamieniany na coś al’a bojówki, będzie mógł wejść do Twojego domu i siłą Ci wstrzyknąć truciznę (tak nazywajmy rzeczy po imieniu), bo chodzi o podanie zastraszających dawek rtęci do Twojego organizmu – rtęci, która jest straszliwie neurotoksyczna, i po takiej szczepionce nie będziesz już tym samym człowiekiem, a na pewno już nie tak inteligentnym jak wcześniej…

więcej na ten temat znajdziesz tutaj: [readon2 url=”http://swietyogien.pl/swiat/otwoczy/296-miertelne-szczepionki-obowizkowe-polka-ujawnia-wiatowy-przekrt-farmaceutyczny-.html”]Śmiertelne szczepionki obowiązkowe. Polka ujawnia światowy przekręt farmaceutyczny[/readon2]; i tutaj: [readon2 url=”http://swietyogien.pl/swiat/otwoczy/295-przymusowe-szczepienia-dla-wszystkich.html”]Przymusowe szczepienia dla wszystkich!!!![/readon2]

 


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{rsform 18}

napisz do nasJeśli powyższy formularz nie działa właściwie, po prostu wyślij e-mail, z informacją, że będziesz [readon2 url=”mailto:instytutarete@instytutarete.pl”]wyślij e-mail[/readon2]

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk