Przejdź do treści

Zaproszenie Miłości

Przed nami Walentynki, czyli kolejne super komercyjne “święto”, które ma zachęcić do zakupów, tym razem w kwiaciarniach..

Ale ja i tak mam zamiar skrzętnie wykorzystać tę okazję i w okołowalentynkowym okresie mam dla Was prezent, nie będę ukrywać, że dokładnie ten sam, co w roku ubiegłym.

W naszym cyklu Wieczory z medytacją mam dla Was walentynkową medytację-rytuał, w której zaprosimy Prawdziwą Miłość do swojego życia. I używając sformułowania Prawdziwa Miłość – dokładnie TO mam na myśli.

Bywa, że przychodzi z nienacka, w najzwyklejszy wtorek lub poniedziałek, ale zawsze wprowadza nieodwracalne zmiany w kołowrotku codzienności…i już nic nie jest takie same..
bo nagle zdajesz sobie sprawę, że znajdujesz się w niebie pośrodku Ziemi.(*)

(*)spisane na podstawie własnych doświadczeń

Zapraszam na niezwykłą medytację z Miłością..

spotykamy się w niedzielę (12.02.2012 godz.20.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski

[readon url=”https://instytutarete.pl/aktualnoci/wieczory-z-medytacj/326-zaproszenie-mioci.htmll#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon]

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{rsform 18}

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Kliknij i oceń

Koszyk