Skip to content

Festiwal Zdrowia 24-25 września Chicago

festiwal zdrowia Chicago - medytacja na uzdrowienie

Kochani, witamy Was wszystkich serdecznie 

 

Mamy Wam wiele do powiedzenia, pokazania i zaoferowania na Pierwszym Polonijnym Festiwalu Zdrowia w Chicago! Juz nie możemy sie doczekać, aby się z Wami wszystkimi spotkać i was poznać !

Od początku historii zdrowie zawsze było bardzo ważnym tematem, który ma wpływ na całą ludzkość. Już nasz wybitny Jan Kochanowski mówił:

“szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz… aż się zepsujesz…”

Pewnie, że Jan Kochanowski nie wiedział, jak będzie wyglądać współczesny świat i brak czasu na zadbanie on Nasze zdrowie….

W pogoni za lepszym jutrem dla naszych dzieci, aby mogły żyć lepiej niż my, każdego dnia jesteśmy zajęci dziesiątkami spraw. To powoduje, że tempo naszego życia przyspiesza i powoduje stres, nieustanie jesteśmy w pogoni, aby zapłacić góry rachunków i niestety z tego powodu stan naszego zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego odbiega od idealnego, a ilość chorób cywilizacyjnych wzrasta w zastraszającym tempie.

Dlatego organizatorzy Festiwalu wykreowali to wyjątkowe i wartościowe wydarzenie dotyczące zdrowia, na którym nie może was zabraknąć.

To jest wydarzenie międzynarodowe, na którym będziemy gościć wyśmienitych wykładowców, naukowców, lekarzy, specjalistów oraz ekspertów, którzy podzielą się z Wami swoja wiedzą i doświadczeniem.

 

Na Festiwalu nie zabraknie również wystawców, którzy zaprezentują Wam zdrowe, naturalne produkty:
  • Zdrową żywność
  • Produkty do uzdatniania wody i powietrza
  • Naturalne kosmetyki
  • Fitness, coś dla ciała i dla duszy
  • Produkty dla zdrowia naszych maluchów
  • Witaminy oraz wiele innych suplementów

Organizatorzy przygotowali dla Was bezpłatne prelekcje, warsztaty, kursy i porady a wszystko po to, aby pomóc Wam pogłębić wiedzę na temat optymalnego zdrowia i podzielić się zasobem najnowszych informacji.
Razem możemy wiele zdziałać i stworzyć niesamowitą zdrową społeczność.

Zarezerwujcie sobie czas na to dwudniowe wydarzenie.

Nasze motto:

Nasze zdrowie TERAZ TUTAJ I NA ZAWSZE!

Aby  jutro mogło trwać całą wieczność!

https://festiwalzdrowiachicago.com/

Czytaj także:  ZIMOWE SŁOŃCASTANIE - świętowanie
Kliknij i oceń

Shopping cart