Przejdź do treści

Moc Kobiety Chicago 16 kwietnia 2023

Zapach Twojej duszy

Czyli w jaki sposób bycie autentyczną Sobą pozwoli Ci odzyskać Moc i odkryć Twoje prawdziwe Przeznaczenie

WYKŁAD 16:00 (CEST)

16.04 2023 CHICAGO 

Witamy na wydarzeniu “Moc Kobiety”, wzbogacającym i inspirującym spotkaniu kobiet ze wszystkich środowisk.

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasze wydarzenie odbędzie się 16 kwietnia 2023 r. w Elm West Banquets pod adresem 681 W North Ave, Elmhurst, IL 60126, niedaleko Chicago.

Nasze wydarzenie ma na celu świętowanie i wspieranie kobiet poprzez zapewnienie przestrzeni do samodoskonalenia, dbania o siebie i rozwoju osobistego. Wierzymy, że każda kobieta ma w sobie moc, aby osiągnąć swoje cele, a nasze wydarzenie ma na celu pomóc jej uwolnić ten potencjał.

Na spotkaniu “Moc Kobiety” będziesz mieć okazję nawiązać kontakt z podobnie myślącymi kobietami oraz uczestniczyć w wykładach promujących rozwój osobisty i wzmocnienie pozycji kobiety w świecie. Przygotowaliśmy ekscytujący zestaw prelegentów i wystawców, którzy będą inspirować, motywować i podnosić na duchu kobiety.
Każda mówczyni podzieli się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i praktycznymi wskazówkami, które pomogą kobietom w pełni wykorzystać ich potencjał.

Oprócz inspirującego składu prelegentów po wydarzeniu poprowadzimy warsztaty Moniki Burzyńskiej na temat “Jak programujesz swój los. Warsztat oparty na wiedzy wedyjskiej, psychotronice i psychologii tantrycznej.”
Warsztaty te zapewnią uczestnikom narzędzia i strategie potrzebne do pokonywania przeszkód i osiągania celów.

Podczas wydarzenia będziesz częścią społeczności, która wzajemnie się wspiera i podnosi na duchu, a wyjdziesz z poczuciem siły i inspiracji.

Nasze wydarzenie odbędzie się w miejscu z dogodnym dojazdem ze wszystkich części Chicago.

Zapraszamy do przyłączenia się do nas na to ważne dla kobiet wydarzenie, dla wielu będzie to zrobienie pierwszego kroku w kierunku uwolnienia pełnego potencjału MOCY KOBIETY!

Nie możemy się doczekać, żeby Cię tam zobaczyć!

moc kobiety Chicago

Psychologia tantryczna to szczególne połączenie nauk tantrycznych ze współczesną psychologią, która pozwala zrozumieć spoza ram przyczyny i przebieg zjawisk emocjonalnych, zachodzących w nas i między nami.

Wiedza tantryczna tłumaczy energetyczną naturę zjawisk, pozwala zrozumieć pierwotną przyczynę procesów psychicznych zachodzących w naszym wnętrzu.

Monika Burzyńska - medytacja

O prowadzącej:

Monika Burzyńska – lekarz, psychotronik, psycholog tantryczny
Od ponad 20 lat pracuję z technikami psychotronicznymi. W swojej pracy łączę psychologię kliniczną z wiedzą wedyjską, Tantrą, Tao i Tradycyjną Medycyną Chińską. Dzięki temu powstało unikalne narzędzie – psychologia tantryczna, która pozwala lepiej zrozumieć Człowieka i skuteczniej pomagać.

Zapisy oraz informacje organizacyjne:

Camill Kupiec – organizatorka warsztatów, wydarzeń i imprez USA

mail: kamilagniba@gmail.com

telefon: +1 (773) 827-2079

 

 

Informacje odnośnie warsztatu:
mail: warsztaty@instytutarete.pl  

Kliknij i oceń

Koszyk