Skip to content

Moc Kobiety Chicago 16 kwietnia 2023

MOC KOBIETY Chicago

Zapach Twojej duszy

Czyli w jaki sposób bycie autentyczną Sobą pozwoli Ci odzyskać Moc i odkryć Twoje prawdziwe Przeznaczenie

WYKŁAD 16:00 (CEST)

16.04 2023 CHICAGO

Witamy na wydarzeniu “Moc Kobiety”, wzbogacającym i inspirującym spotkaniu kobiet ze wszystkich środowisk.

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasze wydarzenie odbędzie się 16 kwietnia 2023 r. w Elm West Banquets pod adresem 681 W North Ave, Elmhurst, IL 60126, niedaleko Chicago.

Nasze wydarzenie ma na celu świętowanie i wspieranie kobiet poprzez zapewnienie przestrzeni do samodoskonalenia, dbania o siebie i rozwoju osobistego. Wierzymy, że każda kobieta ma w sobie moc, aby osiągnąć swoje cele, a nasze wydarzenie ma na celu pomóc jej uwolnić ten potencjał.

Na spotkaniu “Moc Kobiety” będziesz mieć okazję nawiązać kontakt z podobnie myślącymi kobietami oraz uczestniczyć w wykładach promujących rozwój osobisty i wzmocnienie pozycji kobiety w świecie. Przygotowaliśmy ekscytujący zestaw prelegentów i wystawców, którzy będą inspirować, motywować i podnosić na duchu kobiety.
Każda mówczyni podzieli się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i praktycznymi wskazówkami, które pomogą kobietom w pełni wykorzystać ich potencjał.

Oprócz inspirującego składu prelegentów po wydarzeniu poprowadzimy warsztaty Moniki Burzyńskiej na temat “Jak programujesz swój los. Warsztat oparty na wiedzy wedyjskiej, psychotronice i psychologii tantrycznej.”
Warsztaty te zapewnią uczestnikom narzędzia i strategie potrzebne do pokonywania przeszkód i osiągania celów.

Podczas wydarzenia będziesz częścią społeczności, która wzajemnie się wspiera i podnosi na duchu, a wyjdziesz z poczuciem siły i inspiracji.

Nasze wydarzenie odbędzie się w miejscu z dogodnym dojazdem ze wszystkich części Chicago.

Zapraszamy do przyłączenia się do nas na to ważne dla kobiet wydarzenie, dla wielu będzie to zrobienie pierwszego kroku w kierunku uwolnienia pełnego potencjału MOCY KOBIETY!

Nie możemy się doczekać, żeby Cię tam zobaczyć!

moc kobiety Chicago
Monika Burzyńska - medytacja

O prowadzącej:

Monika Burzyńska – lekarz, psychotronik, psycholog tantryczny
Od ponad 20 lat pracuję z technikami psychotronicznymi. W swojej pracy łączę psychologię kliniczną z wiedzą wedyjską, Tantrą, Tao i Tradycyjną Medycyną Chińską. Dzięki temu powstało unikalne narzędzie – psychologia tantryczna, która pozwala lepiej zrozumieć Człowieka i skuteczniej pomagać.

Zapisy oraz informacje organizacyjne:

Camill Kupiec – organizatorka warsztatów, wydarzeń i imprez USA

mail: kamilagniba@gmail.com

telefon: +1 (773) 827-2079

 

 

Informacje odnośnie warsztatu:
mail: warsztaty@instytutarete.pl  

Kliknij i oceń

Shopping cart