Skip to content

Odruchy PrzeŻycia

trening mentalny i adaptacyjny

Projekt Instytutu Arete i Akademii Jazdy: Odruchy PrzeŻycia

Trening mentalny i adaptacyjny podejmowania WŁAŚCIWYCH decyzji pod wpływem maksymalnego stresu

05.02 2023 WARSZAWA

(niedziela)

Zapraszamy na unikalny trening ćwiczenia umysłu i ciała w podejmowaniu decyzji nawet w ekstremalnie stresogennych sytuacjach.

To trening, w którym połączyliśmy najnowsze osiągnięcia z psychologii i psychotroniki z treningiem adaptacyjnym na autodromie, gdzie zdobytą wiedzę na poziomie mentalnym zapiszemy w pamięci mięśniowej ciała… siedząc za kierownicą auta… pędzącego na płycie poślizgowej.

Skąd taki pomysł?

„Pani ma odruchy, żeby zginąć na własne życzenie” – to były słowa, jakie usłyszałam od zawodowego kierowcy rajdowego pana Mariusza Stuszewskiego, kiedy „pochwaliłam” się swoim stylem jazdy na autodromie, a kierowcą jestem od 26lat(!) i jestem naprawdę mistrzem w panowaniu nad sobą nawet w maksymalnie ekstremalnych warunkach.
Jednak BIOLOGII NIE OSZUKASZ!
W momencie, kiedy skacze do góry poziom kortyzolu, a adrenalina wlewa się w nasz krwioobieg – teoria pozostaje teorią, a w nas uruchamiają się instynkty – odruchy wpisane w ciało.
Dlatego postanowiliśmy połączyć trening umysłu z treningiem odruchów z ciała. Tylko jak w bezpieczny sposób wywołać wrażenie ekstremalnie niebezpiecznej sytuacji? Odpowiedź przyszła sama – AUTODROM!
Połączyłam siły z jednymi z najlepszych szkoleniowców w Polsce, jeśli chodzi o jazdę wyczynową… także to nie będzie zwykła jazda „L-ką” .
Na płycie poślizgowej W BEZPIECZNY SPOSÓB wielokrotnie przećwiczymy sytuacje z pogranicza „wypadku”, żeby nauczyć ciało nowych ODRUCHÓW PRZEŻYCIA i nowego sposobu podejmowania decyzji pomimo wysokiego poziomu kortyzolu i adrenaliny we krwi.
Ostateczny cel, to stworzenie nowych połączeń neuronalnych w naszych mózgach związanych z reakcjami – odruchami, które odtąd będą nam ratować życie nawet w ekstremalnych sytuacjach.

 

Unikalny trening łączący moc umysłu z pamięcią odruchów z ciała

Marcin Stuszewski - instruktor jazdy

Marcin Stuszewski – trener i instruktor doskonalenia techniki jazdy motocyklem i samochodem

Od 18 lat licencjonowany instruktor doskonalenia techniki jazdy samochodem i motocyklem.
Wiedzę zdobytą profesjonalnie uprawiając różne dyscypliny sportu w tym też sporty motorowe wykorzystuję w prowadzeniu zajęć z zakresu kształtowania bezpiecznych zachowań i odruchów za kierownicą samochodu czy motocykla.

CENA:

OFERTA LAST MINUTE!!!

Całodniowe szkolenie 1500zł 1200zł

Uwaga: o udziale decyduje kolejność zgłoszeń i terminowa wpłata. 
Uwaga: Zajęcia będą odbywać się w 8-osobowej grupie. Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona, ponieważ chcemy, żeby każdy spędził za kierownicą odpowiednią ilość czasu i naprawdę porządnie przetrenował wiedzę z warsztatu.

1) Zajęcia z Moniką Burzyńską: specjalistyczny trening mentalny – psychologiczny i psychotroniczny – panowania nad swoim stanem świadomości, umysłem i energetyką swojego ciała

2) Trening na profesjonalnych symulatorach wypadku (będzie symulacja dachowania!)

3) Trening jazdy na płycie poślizgowej pod okiem najlepszych instruktorów w kraju

Cena zawiera katering, obiad zostanie nam dowieziony w ok. godz. 14.00
Herbata, kawa i drobne przekąski oczywiście wliczone są w cenę warsztatu.

Termin: 05.02.2023 godz 10-18.00    (planowana przerwa na obiad około godz 14)

Adres: Warszawa , ul Powstańców Śląskich 127 SALA 111B

 

Zapisy oraz informacje organizacyjne:

informacje odnośnie warsztatu:
 warsztaty@instytutarete.pl  

 

Kliknij i oceń

Shopping cart