Przejdź do treści

Psychotroniczne techniki manifestacji EGIPT czerwiec 2023

Prawdziwa magiczna wyprawa,
by dotknąć tajemnicy niezwykłej mocy umysłu

15.06/22.06 2023 

wyprawa – warsztat – medytacje w miejscach mocy Egiptu

Kair, Giza, Luksor

prywatny pobyt i medytacje w Piramidzie Cheopsa i przy Sfinksie
wizyta u uzdrowiciela sufi Adela el Atara w Luksorze 

Zapraszam na niezwykłą wyprawę do Egiptu, połączoną z warsztatem na którym podzielę się z Wami wiedzą na temat psychotronicznych technik manifestacji.
W trakcie wyprawy odbędziecie również pewną formę treningu świadomości, który moim zdaniem jest niezbędny, żeby techniki manifestacji działały. 
Oczywiście nie będę trenować Was w nieskończoność, mamy przewidziane mnóstwo czasu na wypoczynek i relaks.

UWAGA – zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na czerwcową psychotroniczną wyprawę do Egiptu. Jak wspominam na filmie, możliwe, że to ostatnia taka szansa w tym roku. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z naszą organizatorką
– informacje kontaktowe do naszej organizatorki, która przyjmuje zapisy, znajdziecie tutaj:
https://instytutarete.pl/wydarzenia/psychotroniczne-techniki-manifestacji-egipt-czerwiec-2023/#KONTAKT-Egipt 

Informacje o zamknięciu Wielkiej Piramidy do renowacji są już niestety oficjalnie potwierdzone, ale nasza grupa w czerwcu ma zapewnione prywatne wejście i zezwolenie na medytację z Egipskiego Ministerstwa Starożytności
https://scenenow.com/Buzz/Khufu-Pyramid-in-Giza-Will-Be-Closed-for-Internal-Renovations

 

To wyprawa, na jaką nie zabiorą Cię konwencjonalne biura podróży –

zobaczysz i poczujesz Egipt od jego magicznej strony 

 

Wyjazd zawiera unikalny program obejmujący warsztat oraz prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz przy Sfinksie. Dzięki specjalnemu zezwoleniu od Ministerstwa d/s Starożytności specjalnie dla naszej grupy w piramidzie Cheopsa zostaną otwarte dwie dodatkowe komnaty (Królowej i Dolna), które nie są udostępniane innym turystom mających dostęp tylko do komnaty Króla. Będziemy także medytować bezpośrednio przy Sfinksie. Normalnie turyści oglądają ten posąg tylko z odległego tarasu widokowego. 
Zwiedzimy Gizę, Kair i Luksor oraz pojedziemy do uzdrowiciela Adela El Atara.

Doświadczenie starożytnych miejsc osobiście, to zupełnie inny wymiar doświadczania, niż oglądanie najpiękniejszych nawet zdjęć.
Nasza grupa ze względu na prywatne przepustki będzie mogła tam spokojnie medytować i wykonać psychotroniczny trening.

Psychotroniczne techniki manifestacji - prowadzi Monika Burzyńska

 

Psychotroniką zajmuję się właściwie od 40 lat, a od 20 zawodowo jako badacz, terapeuta i wykładowca psychotroniki i psychologii opartej na wiedzy wedyjskiej i tantrze.
T
o wiedza o Duszy i subtelnych, energetycznych ciałach człowieka. Tłumaczy w jakim zakresie nasz los/karma jest zdeterminowany, a na ile i w jaki sposób to my możemy być autorami swojego przeznaczenia.

 

9c388c35 72c4 4278 bd70 e9bfedee209c
IMG 8739 scaled

Czego konkretnie będziemy się uczyć: 

  • Technik koncentracji energii i minimalizowania strat energetycznych 

  • Świadomego kierowania przepływem potoków energetycznych

  • Pracy z wykorzystaniem zewnętrznych akceleratorów energii

  • Podstaw pracy z intencją i obrazami
  • Technik synchronizacji z polami energo-informacyjnymi

  • Technik pracy z myślokształtami

  • Ochrony i podstaw bezpieczeństwa w psychotronice

PROGRAM

1 dzień: wylot do Hurghady (wyloty z różnych miast w Polsce)

2 dzień: warsztat Psychotroniczne techniki manifestacji

3 dzień: Kair: muzeum narodowe, Stary Kair, medytacje w Piramidzie CHEOPSA (w komnacie Króla i druga w komnacie Królowej) oraz bezpośrednio przy SFINKSIE

4 dzień: dzień wolny na wypoczynek, podsumowanie medytacji w sali warsztatowej 18.00-19.30

5 dzień: Luksor: świątynia Karnak, wizyta u uzdrowiciela sufi Adela el Atar

6 dzień: Luksor: Dolina Królów, świątynia Hatszepsut, Kolosy Memnona

7 dzień: do obiadu wypoczynek, warsztat Psychotroniczne Techniki Manifestacji

8 dzień: wylot z Hurghady

WAŻNE: paszport musi być ważny min 6 miesięcy od daty przyjazdu do Egiptu i dlatego proszę każda osobę o przysłanie skanu w momencie zapisania się. Wiele razy zdarzyło się, że paszporty miały za krótką datę ważności, ale zawsze uczestnicy zdążali wyrobić nowe, ale teraz z wydziały paszportowe są zawalone wnioskami i czeka się długo.3

OPŁATY:

1) Samolot (charter Warszawa-Hurghada-Warszawa):  k. 1900-2100 zł , dokładna cena będzie znana w lutym, płatność bezpośrednio na konto biura podróży. Ubezpieczenie turystyczne k. 100 zł zł. Istnieje możliwość dla osób mieszkających w innych krajach dołączenia do naszej grupy bezpośrednio już w Hurghadzie (pomożemy w transporcie  z lotniska do hotelu.

2) Zajęcia z Moniką Burzyńską: warsztat oraz medytacje w Piramidzie Cheopsa i bezpośrednio przy Sfinksie: 2990 zł. Możliwa zniżka 200 zł w przypadku wpłaty 2790 zł do 15 marca. Uwaga: o udziale decyduje kolejność zgłoszeń i terminowa wpłata. Uwaga: ograniczona liczba max 20 osób.

3) Pakiet: 1110 usd (k. 4 800 zł)
obejmuje: 6 noclegów w Hurghadzie (opcja ultra czyli rozszerzone all inclusive, 4**** hotel Golden Beach nad Morzem Czerwonym) i 1 nocleg w Luksorze w hotelu nad Nilem hotel 4**** Iberotel (śniadanie w formie bufetu, obiady i kolacja bez napojów); zwiedzanie Kairu i Gizy (1 dzień), Luksoru (2 dni); bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, licencjonowanego przewodnika w języku polskim, wszystkie przejazdy zgodnie z programem, wizytę i wykład u uzdrowiciela sufi Adela el Atar w Luksorze, opiekę naszego egipskiego kontrahenta (cały czas jest z naszą grupą i czuwa nad realizacją programu), całodobową opiekę nad grupą z mojej strony oraz naukę podstawowych zwrotów arabskich oraz końcowy test z atrakcyjnymi nagrodami:). Cena pakietu dotyczy miejsca w pokoju dwuosobowym z łazienką; jedynka za dopłatą za cały pobyt 290 usd, jeżeli ktoś chciałby zarezerwować jedynkę to należy to zgłosić przy rezerwacji miejsca. Większość uczestników to osoby pojedyncze, więc przydzielamy współlokatorów/-lokatorki:). Osoby, które zgłoszą się jako ostatnie i nie będzie dla nich wolnego miejsca w pokoju dwuosobowym będą spały w jedynce za dopłatą lub w trójce (o ile wyrażą na to zgodę osoby z dwójki). Płatność w Egipcie gotówką w usd.

4) Oficjalne zezwolenia na prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie udzielane przez Ministerstwo d/s Starożytności – płacimy jedną cenę za całą grupę (niezależnie od ilości osób) i ta kwota będzie podzielona przez ilość uczestników. Opłata zazwyczaj wynosi k. 900-1000 zł od osoby. Płatność w Egipcie gotówką w usd lub pln.

RAZEM: od 10 400 zł. Końcowa cena zależy m.in od kursu dolara oraz od ilości uczestników (dot. opłaty za Cheopsa i Sfinksa).

Ceny nie zawierają:
wizy egipskiej 25 usd płatnej na lotnisku w Egipcie,
indywidualnego transferu (lotnisko-hotel, hotel-lotnisko) k. 35 usd w jedną stronę dla osób przylatujących z Gdańska, Poznania, Wrocławia, Katowic lub z innych krajów,
zwyczajowych napiwków  (1 usd) i innych wydatków osobistych.

UWAGA: !! paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty wjazdu do Egiptu !!

Kontakt:

informacje odnośnie warsztatu:
 warsztaty@instytutarete.pl  

Zapisy oraz informacje organizacyjne:

mail: egipt-wyprawa@instytutarete.pl

telefon: 579 063 491

Opinie o poprzednim wyjeździe:

Kliknij i oceń

Koszyk