Skip to content

Psychotroniczne techniki manifestacji – EGIPT – listopad 2022

Prawdziwa magiczna wyprawa, by dotknąć tajemnicy niezwykłej mocy umysłu

24.11/01.12 2022 

wyprawa – warsztat – medytacje w miejscach mocy Egiptu

Kair, Giza, Luksor, Dendera

prywatny pobyt i medytacje w Piramidzie Cheopsa i przy Sfinksie wizyta u uzdrowiciela sufi Adela el Atara w Luksorze

Zapraszam na niezwykłą wyprawę do Egiptu, połączoną z warsztatem na którym podzielę się z Wami wiedzą na temat psychotronicznych technik manifestacji. W trakcie wyprawy odbędziecie również pewną formę treningu świadomości, który moim zdaniem jest niezbędny, żeby techniki manifestacji działały. Oczywiście nie będę trenować Was w nieskończoność, mamy przewidziane mnóstwo czasu na wypoczynek i relaks. Wyjazd zawiera unikalny program obejmujący warsztat oraz prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz przy Sfinksie. Dzięki specjalnemu zezwoleniu od Ministerstwa d/s Starożytności specjalnie dla naszej grupy w piramidzie Cheopsa zostaną otwarte dwie dodatkowe komnaty (Królowej i Dolna), które nie są udostępniane innym turystom mających dostęp tylko do komnaty Króla. Będziemy także medytować bezpośrednio przy Sfinksie. Normalnie turyści oglądają ten posąg tylko z odległego tarasu widokowego. Zwiedzimy Gizę, Kair, Denderę i Luksor oraz pojedziemy do uzdrowiciela Adela El Atara. Doświadczenie starożytnych miejsc osobiście, to zupełnie inny wymiar doświadczania, niż oglądanie najpiękniejszych nawet zdjęć. Nasza grupa ze względu na prywatne przepustki będzie mogła tam spokojnie medytować i wykonać psychotroniczny trening.

Psychotroniczne techniki manifestacji – prowadzi Monika Burzyńska

Psychotroniką zajmuję się właściwie od 40 lat, a od 20 zawodowo jako badacz, terapeuta i wykładowca psychotroniki i psychologii opartej na wiedzy wedyjskiej i tantrze. To wiedza o Duszy i subtelnych, energetycznych ciałach człowieka. Tłumaczy w jakim zakresie nasz los/karma jest zdeterminowany, a na ile i w jaki sposób to my możemy być autorami swojego przeznaczenia.

Czego konkretnie będziemy się uczyć:

  • Technik koncentracji energii i minimalizowania strat energetycznych

  • Świadomego kierowania przepływem potoków energetycznych

  • Pracy z wykorzystaniem zewnętrznych akceleratorów energii

  • Podstaw pracy z intencją i obrazami
  • Technik synchronizacji z polami energo-informacyjnymy

  • Technik pracy z myślokształtami

  • Ochrony i podstaw bezpieczeństwa w psychotronice
Czytaj także:  Akszaya Tritia - dzień, w którym spełniają się MARZENIA. Jeden z najważniejszych dni w roku

To wyprawa, na jaką nie zabiorą Cię konwencjonalne biura podróży –

zobaczysz i poczujesz Egipt od jego magicznej strony

PROGRAM

1 dzień: wylot do Hurghady (wyloty z różnych miast w Polsce)

2 dzień: warsztat Psychotroniczne techniki manifestacji

3 dzień: warsztat Psychotroniczne techniki manifestacji

4 dzień: Kair: muzeum narodowe, Stary Kair, medytacje w Piramidzie CHEOPSA (w komnacie Króla i druga w komnacie Królowej) oraz bezpośrednio przy SFINKSIE

5 dzień: dzień wolny na wypoczynek

6 dzień: świątynia Hathor w Denderze,  świątynia Karnak w Luksorze, wizyta u uzdrowiciela sufi Adela el Atar

7 dzień: Luksor: Dolina Królów, świątynia Hatszepsut, Kolosy Memnona

8 dzień: wylot z Hurghady

 

WAŻNE: paszport musi być ważny min 6 miesięcy od daty przyjazdu do Egiptu i dlatego proszę każda osobę o przysłanie skanu w momencie zapisania się. Wiele razy zdarzyło się, że paszporty miały za krótką datę ważności, ale zawsze uczestnicy zdążali wyrobić nowe, ale teraz z wydziały paszportowe są zawalone wnioskami i czeka się długo.

 

OPŁATY:

1) Samolot (charter Warszawa-Hurghada-Warszawa):  k. 1500-1800, dokładna cena będzie znana początku października i dopiero wtedy płatność bezpośrednio na konto biura podróży. Ubezpieczenie turystyczne k. 100 zł zł płatne na tydzień przed wylotem.

 2) Zajęcia z Moniką Burzyńską: warsztat oraz medytacje w Piramidzie Cheopsa i bezpośrednio przy Sfinksie: 2790 zł.

  • zniżka 200 zł w przypadku wpłaty 2590 do 24 września. Uwaga: o udziale decyduje kolejność zgłoszeń i terminowa wpłata. Ograniczona liczba max 20 osób. 

3) Pakiet: 970 usd obejmuje: 6 noclegów w Hurghadzie (all inclusive, hotel 4**** nad Morzem Czerwonym) i 1 nocleg w Luksorze w hotelu nad Nilem hotel 4****  (śniadanie w formie bufetu, obiady i kolacja bez napojów); zwiedzanie Kairu i Gizy (1 dzień), Luksoru (2 dni); bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, przewodnika w języku polskim, wszystkie przejazdy zgodnie z programem, wizytę i wykład u uzdrowiciela sufi Adela el Atar w Luksorze, opiekę naszego egipskiego kontrahenta, który cały czas jest z naszą grupą i czuwa nad realizacją programu. Cena pakietu dotyczy miejsca w pokoju dwuosobowym z łazienką; jedynka za dopłatą za cały pobyt 290 usd, jeżeli ktoś chciałby zarezerwować jedynkę to należy to zgłosić przy rezerwacji miejsca. Większość uczestników to osoby pojedyncze, więc przydzielam współlokatorów/-lokatorki:). Osoby, które zgłoszą się jako ostatnie i nie będzie dla nich wolnego miejsca w pokoju dwuosobowym będą spały w jedynce za dopłatą lub w trójce (o ile wyrażą na to zgodę osoby z dwójki). Płatność w Egipcie gotówką w usd.

Czytaj także:  Festiwal Zdrowia 24-25 września Chicago

4) Oficjalne zezwolenia na prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie udzielane przez Ministerstwo d/s Starożytności – płacimy jedną cenę za całą grupę (niezależnie od ilości osób) i ta kwota będzie podzielona przez ilość uczestników. Opłata zazwyczaj wynosi k. 800-1000 zł od osoby. Płatność w Egipcie gotówką w usd lub pln.

RAZEM: od 9500 zł – cena zależy od daty wpłacenia opłaty za zajęcia z Moniką Burzyńską (zniżka 200 zł przy szybkiej wpłacie) oraz od kursu dolara i od ilości uczestników (dot. opłaty za Cheopsa i Sfinksa).

 Ceny nie zawierają:

* wizy egipskiej 25 usd płatnej na lotnisku w Egipcie,
* indywidualnego transferu lotnisko-hotel, hotel-lotnisko k.30-35 usd w jedną stronę (cena zależy od ilości osób w minibusie) dla osób przylatujących z Gdańska, Poznania, Wrocławia, Katowic lub z innych krajów,
* zwyczajowych napiwków i innych wydatków osobistych.

UWAGA: !! paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty wjazdu do Egiptu !!

Kontakt:

informacje odnośnie warsztatu:
 warsztaty@instytutarete.pl  

Zapisy oraz informacje organizacyjne:

 

mail: egipt-wyprawa@instytutarete.pl

 

Edit: na ten moment lista uczestników jest już zamknięta. Przyjmujemy zapisy tylko na listę rezerwową

Kliknij i oceń

Shopping cart