Skip to content

ZIMOWE SŁOŃCASTANIE – świętowanie

Zimowe Słońcastanie. Tym razem (czyli w tym roku) odbędzie się w dniach od 21 do 22 grudnia, czyli 22 grudnia energia ta jeszcze będzie miała życiodajność. Można powiedzieć, że przez dwie doby, lecz bardziej 21-go, a bliżej 22-go  i będzie to prawidłowe jeżeli w tym czasie będziecie świętować Zimowe Słońcastanie.
W jaki sposób można świętować – najlepiej, rzecz jasna, korowodem. Powiem wam, że bardzo często używam takiego pojęcia i zachęcam ludzi do prowadzenia korowodów. A czym jest KOROWÓD – wiedzcie, że jest to SPIRALA WIECZNEGO RUCHU – rozumnego, rzecz jasna, harmonizującego wszystko i darujące błogość i dobroć dla wszystkiego żywego.

A więc co osobiście otrzyma człowiek, jeżeli przeprowadzi taki korowód. Potrzeba nie mniej niż 3 osoby, we dwoje jednak nie będzie dostateczna ilość osób, lecz można i we dwoje, jeżeli bardzo się zechce. Tak więc jest to spirala i wy zaczynacie ją rozkręcać.

I powiedzmy, mamy Zimowe Słońcastanie; zacznijcie ruszać się w lewą stronę, nie w prawą; następnie, śpiewając jedną dobrą pieśń o Słońcu, Księżycu, gwiazdach, śniegu, zimie, i o miłości, w końcu o wszystkim, w tym o sobie nawzajem, zaczynajcie poruszać się w prawą stronę – właśnie w ten sposób, a nie inny i będzie to prawidłowy kierunek waszych pierwiastków energetycznych oraz ich zakończenia. A zakończenie – wzniesie się pionowo do góry i zacznie tam rozwijać swój ruch i to będzie miało pozytywny wpływ na Matkę Ziemię.

I rok ten (przyszły, który nadchodzi, 2019) – powiedziałbym, będzie bardziej sprzyjający czy zrównoważony w życiu tych ludzi, którzy nie tylko poprowadzą korowód, lecz będą życzyli również swoim sąsiadom czegoś dobrego tak po prostu, być może nie wszystkim, lecz tym komu zechcą złożyć życzenia i powiedzieć im parę dobrych słów.

I wiedzcie, że właśnie w tym czasie, podczas Zimowego Słońcastania i ogólnie podczas innych świąt również, lecz szczególnie teraz (i podczas Letniego także) nie mówcie nic złego i nie myślcie, lecz tylko o dobrym – ponieważ jest to ważne i ma swoje konsekwencje.

Czytaj także:  Praca z przeznaczeniem - zapraszam na bezpłatny wykład

Opowiedziałem więc trochę o korowodzie – co to jest. Lecz kiedy indziej powoli i bardziej szczegółowo dowiecie się o wszystkich obliczach i mądrości tychże korowodów, a także gajów (dębowy i brzozowy) i o lesie, sadach i ogólnie o drzewach.

I do każdej gwiazdki wśród tych siedmiu, co są w Wielkiej Niedźwiedzicy (bywa, że bardzo jest widoczna) życzcie wszystkiego dobrego; tak po prostu, od nic nie robienia, weźcie i ŻYCZCIE IM SZCZĘŚCIA.

Urusłan (8,5 tys. lat, Wiedza o Wszechświecie)
tekst przetłumaczyła – Radosta Helena

 

Kliknij i oceń

Shopping cart