Skip to content

Kwiat Życia

“Flower of life” czyli Kwiat Życia zawiera w sobie proporcje każdego aspektu i formy życia. Wszędzie, gdzie go odkryto nosi tę samą nazwę “kwiat życia”, choć w kosmosie nazywany jest Językiem Ciszy lub Językiem Światła. Przy pomocy Kwiatu Życia i Świętej Geometrii można opowiedzieć historię świata, począwszy od jego stworzenia poprzez działanie czterech żywiołów, proporcje i rozwój ludzkiego ciała.

Miano Kwiatu Życia zyskał nie z powodu podobieństwa do kwiatów, jakie znamy, ale przez analogię do cyklu życia drzewa owocowego: kwiat, owoc, nasionko, drzewo, kwiat, owoc…
Nazywa się go kwiatem, ponieważ symbolizuje  cykl wegetacji drzewa rodzącego owoce. Drzewo wypuszcza najpierw pąk kwiatu, który zmienia się w owoc. Owoc zawiera w środku zarodek, który spada na ziemię, aby mogło narodzić się z niego nowe drzewo.  Cykl więc rozpoczyna się od drzewa, które rodzi kwiat, z kwiatu powstaje owoc, z owocu zarodek i znowu nowe drzewo. Składa się on z pięciu etapów i stanowi absolutny cud.

Dawniej wszystko, co istnieje we wszechświecie znało symbol Kwiatu Życia  jako wzór stworzenia, wykres geometryczny prowadzący do życia fizycznego i wyprowadząjący z tego życia. Później ludzkość utraciła wysoki stan świadomości i zapomniała o tym kim była. Sekret Kwiatu Życia przetrwał jednak tysiące lat wyryty na ścianach starożytnych  budowli na całym świecie. Zamieszczony obok wizerunek Kwiatu Życia został odnaleziony w Egipcie, Irlandii, Turcji, Japonii, Izraelu, Chinach, Grecji, Anglii, Syrii, Polsce i wielu innych krajach.

instrukcja obsługi: kliknij prawym przyciskiem myszki i wybierz „zapisz obrazek jako…”

Badania radiestezyjne symbolu wykazują niezwykłe pole magnetyczne, które tworzy ten wzór – pole, które nad wyraz wzmacnia wszelkie wibracje Życia.

 

Wystarczy wydrukować symbol Kwiatu Życia i kartkę z nim używać jako podstawki pod dzbanek czy szklankę z wodą.

Czytaj także:  Medytacja z Kwiatem Życia i nićmi AKA - z zasiewaniem rzeczywistości

Jednak dokopałam się również do tzw Energetyzatora wody ze wzorem Kwiatu Życia, nie robiłam badań jeszcze, ale w odbiorze energetycznym jest jeszcze silniejszy niż powyższy symbol, oto on:

energetyzator wody z Kwiatem Życia

Kliknij i oceń

Shopping cart