Swietłana Lipiecka

Swietłana Lipiecka – od 14 lat zgłębiam tajemnice psychiki, duszy, zasad wszechświata i naturę kobiecą. 

Łącze psychologię, duchowość i Kobiecość.
Pomagam Kobietom poczuć, zrozumieć i pokochać siebie i uzdrowić swoje życie.

 

Swietlana Lipiecka

Konsultacje

Zapraszam Cię na konsultację psychologii zorientowanej na wartości, połączenie psychologii i duchowości, gdzie podczas jednej, dwóch, maksymalnie trzech dwugodzinnych konsultacji przyjdzie zrozumienie, sens trudności z którą się borykasz i transformacja, jasna wizja dalszej drogi. Będę Ci towarzyszyć, poprowadzę Cię przez głęboki proces, który składa się z kolejnych kroków:

Jak to wygląda

– Przyjmujemy postawę ucznia, żeby wyjść z układu kata i ofiary, dziecka i rodzica. Czyli poczujemy, że jesteśmy częścią całości, że poprzez każde trudne doświadczenie życie z nami rozmawia, że wszystko co nas otacza to relacja z życiem. Ta postawa, relacja, zaufanie do procesów  życia da nam poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania, oraz otworzy drzwi do dalszej ekologicznej głębokiej wewnętrznej pracy;

– Nazwiemy trudność bez owijania w bawełnę, stawimy się do niej, spojrzymy prosto w oczy;

– Z miłością i akceptacja doświadczymy emocji, uczuć które się pojawiają w ciele, damy im wolność, damy im prawo być, rozumiejąc, że są po prostu informacją. Ciało to świątynia duszy i poprzez wszystkie uczucia w ciele dusza z nami rozmawia;

– Te uczucia są reakcja ciała na jakiś  program, ograniczające przekonanie, fałszywą wartość. Więc kiedy pozwalamy sobie czuć wszystko w ciele to przychodzi zrozumienie tego programu, tej fałszywej wartości.

– Zobaczymy ku czemu nas życie popycha, ku jakiej nowej wartości, ku jakiemu programowi, przekonaniu, ku jakiej nowej prawdzie.

– Co będziemy czuć mając nowe przeświadczenie? spokojne radosne serce, ciało i umysł są kierunkowskazem, że nowa wartość nam służy. Spokojne serce to jest właśnie droga

– I na końcu trochę coachingowej pracy. Czyli wprowadzenie konkretnych konsekwentnych czynów w życie, żeby wzmocnić, uziemić, zintegrować swoje nowe przekonania, wartości, swoją nową prawdę. 

 

Kontakt

Z czułością, miłością, uważnością, bezpiecznie będę towarzyszyć Tobie w tym procesie 

Konsultacje odbywają się:

– online. Spotkanie odbywa się na platformie zoom, nie wymaga to żadnych instalacji, wystarczy link, żeby uczestniczyć w spotkaniu.

– stacjonarnie na ul. Wielowiejskiej 14, Warszawa Radość;

– czas trwania jednej konsultacji do trzech godzin;

– ilość konsultacji od 1 do 3;

– cena 500 złotych za jedną konsultację

tel: 505619007
Jestem również dostępna na whatsuppie i telegramie.

Kliknij i oceń