Skip to content

Modlitwa o najlepsze życie

Kochany Boże, który jesteś źródłem miłości, mądrości i mocy we mnie, z ufnością powierzam Ci oczyszczenie i uzdrowienie wszystkich moich i mojej duszy intencji, nastawień i wyobrażeń dotyczących rozwoju duchowego.
Powierzam Ci Boże oczyszczenie i uzdrowienie wszystkich moich i mojej duszy intencji, nastawień i wyobrażeń dotyczących Ciebie Boże.
Powierzam Ci Boże oczyszczenie i uzdrowienie wszystkich moich i mojej duszy intencji, nastawień i wyobrażeń dotyczących Miłości.
Powierzam Ci Boże oczyszczenie i uzdrowienie wszystkich moich i mojej duszy intencji, nastawień i wyobrażeń dotyczących pieniędzy i bogactwa.
Powierzam Ci Boże oczyszczenie i uzdrowienie wszystkich moich i mojej duszy intencji, nastawień i wyobrażeń dotyczących mojego zdrowia i odżywiania się.
Powierzam Ci Boże oczyszczenie i uzdrowienie wszystkich moich i mojej duszy intencji, nastawień i wyobrażeń dotyczących . . . . . . . . . . . . . . . . . .
(np. moich talentów, ciała, seksu, związku z idealną dla mnie partnerką/em, którą mi proponujesz.)

Niechaj dokona się bezpieczne uwolnienie mnie i mojej duszy od tego wszystkiego co mnie najbardziej blokuje w życiu i rozwoju duchowym. Niechaj dokona się bezpieczne uwolnienie mnie i mojej duszy od tego co mnie najbardziej blokuje na przyjęcie od Ciebie Boże tego co mi najlepszego proponujesz i dajesz w każdym aspekcie mojego życia. Proszę Cię Boże o najlepsze rozwiązania we wszystkim i o wszelkie środki i możliwości.
Obdarz mnie Boże potężnym wsparciem i daj mi siły i odwagi do zmiany mojego życia na takie, które Ty w swej mądrości, hojności i miłości do mnie, już mi dajesz i tylko czekasz abym to przyjął.
Proszę Cię Boże o miłość, szczęście, zdrowie i dostatek.
Proszę Cię Boże o inspiracje co mam zrobić, aby otworzyć się na to i przyjąć.

Dziękuję

źródło: http://www.atmajoga.pl/modlitwa-zycie/

Kliknij i oceń
Czytaj także:  długie haiku O Ciele

Shopping cart