Skip to content

Medytacja wzmocnienia i regeneracji tkanek ciała

Zasiejemy dobre myśli w przestrzeni komórek naszych ciał.

To wizualizacyjna podróż, w której dokonujemy głębokiego oczyszczenia naszych komórek i organelli wewnątrz nich. Wnikamy w niej również w strukturę naszego kodu genetycznego DNA, aktywizując nasze piękne helisy czystym światłem w spektrum od barwy złotej po ultrafiolet.

 

Podczas tej wizualizacyjnej pracy z ciałem głęboko odpoczniesz, zregenerujesz swoje siły witalne i siłą myśli oczyścisz swoje komórki. Nie musisz zastanawiać się jak dokładnie się to stanie, tak jak nie musisz zastanawiać się w jaki sposób poruszyć ręką. Wszystkie te procesy wydarzą się naturalnie, w zgodzie z głębąką wewnętrzną mądrością Twojego wspaniałego ciała.

Z szacunkiem dla wspaniałej Istoty, którą jesteś
Monika

Nagranie wieczoru z medytacją

Medytacja wzmocnienia i regeneracji tkanek ciała

z 17 kwietnia 2016r

{mp3}Medytacja_wzmocnienia_i_regeneracji_tkanek_ciala{/mp3}

[readon2 url=”https://instytutarete.pl/medytacja/Medytacja_wzmocnienia_i_regeneracji_tkanek_ciala.mp3″]Medytacja wzmocnienia i regeneracji tkanek ciała[/readon2]

Czas trwania: 01:30

Wyłączne prawa autorskie do nagrania posiada Monika Burzyńska. Wszelkie kopiowanie i powielanie w jakiejkolwiek formie bez zgody autorki jest zabronione

Zapraszam również do naszego sklepiku, gdzie znajdziesz inne nagrania, które są wspaniałym, twórczym i skutecznym narzędziem na ścieżce Twojego samodoskonalenia:

[readon url=”http://sklep.instytutarete.pl”]Sklep Instytutu Arete[/readon]

Kliknij i oceń
Czytaj także:  Ochrona Psychoenergetyczna

Shopping cart