Skip to content

W poszukiwaniu powołania – wykład i medytacja

Powołanie, czyli zadanie życiowe, a egzotyczniej Dharma

Postawiliście przede mną trudne wyzwanie, ale na specjalne życzenie porozmawiamy sobie o Dharmie, czyli o sposobach odnajdywania celu i sensu w życiorysie.

Posiadasz w sobie wewnętrzną siłę, która próbuje naprowadzić Cię na Twoje życiowe zadanie. Chodzi o to, co masz do osiągnięcia w trakcie swojego życia. Pierwszy krok do biegłości należy zatem wykonać do wewnątrz – należy poznać swoją prawdziwą naturę i odzyskać kontakt z wrodzoną siłą. Precyzyjne jej zrozumienie powoli Ci obrać właściwą ścieżkę kariery i uporządkować swoje życie.
Nigdy nie jest za późno, aby ten proces rozpocząć.

Ukryta siła. Leonardo da Vinci


Cykl „Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię

Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 

Kliknij i oceń
Czytaj także:  Medytacja z czakrami, kryształami i życzeniem.

Shopping cart