Skip to content

Wielkanocna Medytacja z Przestrzenią Wszystkich Możliwości – Hiranyagarbha हिरण्यगर्भ – kosmiczne jajo percepcji..

Mam dla Ciebie propozycję wizualizacji niezwykłej. Wizualizacji, która pomaga przekraczać własne wewnętrzne ograniczenia i sięgnąć poza nie – do Przestrzeni Wszystkich Możliwości.
W wizualizacji tej rzecz jasna posłużymy się najlepszymi narzędziami kreacji, czyli: intencją, koncentracją i wolą.

Poprzez ruch Twojej osobistej woli, powodujesz podążanie energii wszechświata za Twoją intencją. To główna lekcja, którą masz do opanowania w ziemskiej szkole życia.

Nadejście wiosny to czas przebudzenia. Matka Ziemia jest brzemienna i za chwilę zrodzi cały świat przyrody do nowego życia, do nowego cyklu. Symbolem tego nowego cyklu i nowego życia było – jajo – zdobione symbolami słońca, szczęścia, bogactwa i pomyślności. W tej medytacji pokażę Ci Złote JAJO PERCEPCJI

Hiranyagarbha हिरण्यगर्भ – dosłownie „złote jajo” – kosmiczne jajo percepcji..

Zaczynasz jak zwykle od wyciszenia myśli.
Pamiętaj, że Twoja skuteczność zależy od ilości energii, którą dysponujesz. Aby szybko podnieść poziom energii w swoim ciele zacznij oddychać głęboko oddechem jogicznym – opisanym  https://instytutarete.pl/medytacja/techniki-medytacyjne/dlugi-oddech-jogiczny/
W zasadzie kilka minut tego oddechu powinno wystarczyć, ale jeśli chcesz możesz dodatkowo wzmocnić efekt. Wyobraź sobie, że zaczynasz wdychać złote prawoskrętne spirale fotonów. Zobacz jak napełniają Twoje płuca. Na wydechu zobacz jak rozprzestrzeniają się po całym Twoim ciele. Pamiętaj, żeby cały czas głęboko oddychać.

Teraz przenieś świadomość na swoją szyję – na czakrę gardła. Zobacz, że w małym zagłębieniu u podnóża Twojej szyi masz …patrzące, otwarte oko… w pionie.
Pamiętaj, żeby cały czas głęboko oddychać.
Teraz przyjrzyj się z bliska źrenicy Twojego oka w szyi. I zaglądając do środka siebie pozwól, żeby wciągnął Cię wir. Chwilę możesz mieć wrażenie, że podróżujesz w środku gigantycznej zjeżdżalni, ale w istocie rzeczy przestrzeń, w której się poruszasz to olbrzymia pępowina, która łączy Cię z macicą Wszechświata. (nie ważne jak to sobie wyobrazisz 🙂 Pamiętaj tylko o głębokim oddechu i skupieniu uwagi. Nie pozwól, aby cokolwiek Cię rozproszyło.

Czytaj także:  Powrót do żeńskiej MOCY - tantryczny warsztat dla kobiet

Po kilku oddechach podróży do środka, poczuj jak znajdujesz się w cichej, wewnętrznej Przestrzeni Świętego Spokoju. Siedzisz w pozycji kwiatu lotosu, a dookoła Ciebie wszędzie głęboka czerń kosmosu…
Oddychaj!
Wyobraź sobie, ze otaczający Cię zewsząd wszechświat ma kształt kuli, której centrum jest Twój splot słoneczny.  Kiedy wyobrazisz sobie tą sferę/kulę, uświadom sobie też, że istnieje nieskończona liczba świetlistych punktów na jej powierzchni, i że aktywujesz to co nazwać można Przestrzenią Wszystkich Możliwości.

Teraz zobacz, że przestrzeń tuż dookoła Ciebie otacza przeźroczysta warstwa podobna do elastycznej tafli szkła w kształcie sporego jaja. To filtry Twojej percepcji, a przestrzeń którą wytyczają określa granice Twojego postrzegania – przestrzeń ta dzieli Twój wszechświat na rzeczy widzialne i niewidzialne, możliwe i niemożliwe. W sanskrycie nazywana jest Hiranyagarbha हिरण्यगर्भ – dosłownie „złote jajo” – to kosmiczne jajo percepcji..
Strefa ta zawiera w sobie kilka gwiazd – to prezentacja przekonań, które uznajesz za prawdopodobne. Dalej poza tą przestrzenią leży całe mrowie gwiazd, które reprezentują te rzeczy uznawane przez Ciebie za nierealne i nieprawdopodobne, co do których uważasz, że nie mogą się Tobie przydarzyć.
A teraz weź głęboki oddech i zobacz jak na powierzchni skorupki jaja Twojej percepcji pojawiło się małe pęknięcie, które z każdą chwilą zaczyna się powiększać. Słyszysz przy tym charakterystyczne trzaski. Siatka drobnych pęknięć po chwili pokrywa już całe jajo dookoła Ciebie. I z kolejnym głębokim oddechem pozwól by ta popękana skorupka rozpadła się w drobny pył kryształowych drobin… a Ciebie momentalnie zalało pełne spektrum światła gwiazd wszystkich możliwości.
To rzeczywistość, w której niemożliwe staje się możliwe.
Pamiętaj o głębokim oddechu.

Teraz przyszła pora, by zdecydować co chcesz wybrać dla siebie – czego chcesz doświadczać w Przestrzeni Wszystkich Możliwości – co jest z Tobą kompatybilne, a co nie.
To bardzo ważna kwestia, ponieważ w Przestrzeni Wszystkich Możliwości może przydarzyć Ci się wszystko…

Czytaj także:  Czy łatwo wynająć piramidę? Rozmowa z naszym egipskim organizatorem

Weź głęboki wdech i wyobraź sobie, że jesteś metalową sferą (kulą) o wyjątkowo silnym magnetycznym rdzeniu. Jako bardzo silny magnes z potężną mocą przyciągasz rzeczy, które są z Tobą kompatybilne energetycznie i równie silnie odpychasz to, co jest od Ciebie różne.
Teraz zobacz, że prawie cała powierzchnia metalowej kuli, którą jesteś dosłownie „porośnięta” jest stalowymi prętami. Na końcu każdego z nich znajduje się potężna ciężka tarcza, która trzyma na odległość, rzeczy przyciągane przez Twój magnetyczny rdzeń.
Zobacz również, że pomiędzy prętami na powierzchni metalowej kuli poprzyczepiane są ciężkie, grube łańcuchy – niewyobrażalnie naprężone, trzymają na uwięzi przy Tobie rzeczy, które Twój magnetyczny rdzeń w naturalny sposób odpycha.

A teraz skup całą swoją uwagę na Prawdziwej Naturze swojego magnetycznego rdzenia. I poczuj jak siła Twojego naturalnego magnetyzmu zaczyna narastać i koncentrować się. Poczuj jak w środku zdradza się w Tobie drżenie, która powoli przeistacza się w wibrujący czysty dźwięk – Twój wewnętrzny dźwięk. Zobacz jak ten dźwięk wprawia w wibracje powierzchnię metalowej skorupy dookoła magnetycznego rdzenia. I zobacz jak drżenie dźwięku Twojego magnetycznego rdzenia wpadło w rezonans z ciężką metalową pokrywą, porośnięta lasem prętów i łańcuchów, zobacz jak każdy jej atom drży od gniotącego wysiłku, który wciąż i wciąż falami narasta. Aż w końcu, któryś z atomów nie wytrzymuje i pękają śródcząsteczkowe wiązania. Pęknięcie wkrótce pojawia się w makroformie na powierzchni metalowej skorupy. I zobacz jak ze stęknięciami giętej stali pęknięcia rozprzestrzeniają się wszędzie, docierając również do stalowych prętów i ciężkich łańcuchów. Teraz wszystko dzieje się na raz w jednym ułamku nanosekundy – czas jakby się zatrzymał na chwilę, a potem nagle wszystko to, co tarcze powstrzymywały z ciężkim brzęknięciem opadło w dól miażdżąc po drodze popękany metalowy pancerz, przywarło do magnetycznego rdzenia z taką siłą, że aż zostało sprasowane w gładki błyszczący magnetyczny płaszcz, który po chwili zlał się w Twoim magnetycznym rdzeniem w jedność. Natomiast w tym samym momencie to wszystko, co było trzymane na uwięzi przez łańcuchy, z prędkością światła odleciało daleko w przestrzeń i natychmiast zniknęło z pola widzenia.
Teraz poczuj siebie, ten połyskujący,gładki magnetyczny rdzeń, który natychmiast i naturalnie przyciąga do siebie to, co jest takie jak Ty, i natychmiast i naturalnie odpycha, to co takie nie jest.

Czytaj także:  Świetlisty symbol nieskończoności

Zobacz jak lśnisz na firmamencie Przestrzeni Wszechświata Wszystkich Możliwości niczym najpiękniejsza z gwiazd.
Zmieniając siebie, to co Tobą jest, wybierasz od razu, co znajdzie się w przestrzeni objętej grawitacją, którą tworzy Twoja wola, czyli co stanie się Twoim doświadczeniem, a czego nie doświadczysz.
To Ty wybierasz, zawsze…

Do stworzenia powyższej wizualizacji posłużyłam się tymi medytacjami:

Uruchamianie czakry gardła w zjednoczeniu z czakrą serca

Sfera wszystkich możliwości

 

Kliknij i oceń

Shopping cart