Skip to content

Rytuał Miłości letniego przesilenia

Za nami Noc Kupały – niezwykła i święta noc letniego przesilenia, szczególny punkt na rocznym kole czasu.
To święto ognia i wody, a wcześniej zaślubin Słońca i Księżyca.
No i ja właśnie do tych zaślubin bardziej nawiązać chciałam, ponieważ Kupalnocka to prawdziwe święto Miłości i zakochanych. Choć prawdę mówiąc miłości nie tyle platonicznej, co jak najbardziej skonsumowanej.
W noc Kupały wystarczyło trzymając się za ręce przekroczyć ogień, by tym samym dokonać symbolicznych zaślubin – i jako „małżeństwo” można było iść w przysłowiowe krzaki. Jak kto ciekaw całości tego ludowego zwyczaju, to polecam lekturę „Raz w roku w Skiroławkach” pana Nienackiego, ja się o tym tu rozpisywać nie będę, chciałam tylko Wam „smaka” narobić 🙂

Tak na prawdę chcę dać prezent wszystkim tym, którzy łakną i pragną Prawdziwej Miłości w życiu (tak, właśnie tej przez duże M).
Mój prezent to w pewnym sensie mapa, która pozwoli Wam trafić do miejsca…pewnej szczególnej świętej przestrzeni Zasiewania Miłości, z której to przestrzeni zawezwiecie swoje Bliźniacze Płomienie – Waszą legendarną Prawdziwą Miłość – kogoś z kim stanowicie doskonałość, pierwotną karmiczną parę.

Więc jeśli tęsknisz za Prawdziwą Miłością, wykonaj poniższe kroki. 
Od razu uprzedzam, nie znajdziesz tu rad typu „zapal czerwoną świecę na dróg rozstaju przy zielonym ruczaju”. Znajdziesz tu zapis drogi, jaką odbywasz w świadomości, droga ta chwilami jest wręcz matematyczna, ale prowadzi w prawdziwie sekretne miejsca Twojej jaźni, miejsca w których kończy się ślizganie po powierzchni rzeczywistości. Tam gdzie Cię chcę prowadzić staniesz z głęboką mocą twarzą w twarz i nie dasz rady tam niczego udawać.

No więc do rzeczy

Primo: ZAWSZE zaczynasz od oddechu
Zacznij spokojnie i głęboko oddychać, skupiając się wyłącznie na obserwacji oddechu. To uspokoi Twoje myśli i wyciszy emocje.
Jak już Twój umysł jest spokojny, wykonaj Jednoczący Oddech.
[readon2 url=”https://instytutarete.pl/pomedytuj/medytacje-teksty/382-jednoczacy-oddech-jednoczacy-oddech.html”]Opis tej techniki znajdziesz tutaj[/readon2]

Czytaj także:  PORUSZANIE SIĘ WEWNĄTRZ CIAŁA

Jeśli należysz do osób potrafiących poruszać się wewnątrz swojego ciała, to możesz od razu przejść do kroku dalej. Jeśli natomiast robić tego nie potrafisz. Koniecznie zajrzyj [readon2 url=”https://instytutarete.pl/pomedytuj/medytacje-teksty/386-poruszanie-sie-wewnatrz-ciala.html”]tutaj[/readon2]

I teraz część właściwa. Z nowym stanem świadomości, który uzyskujesz po wykonaniu powyższych ćwiczeń – wchodzisz w Przestrzeń Serca [readon2 url=”https://instytutarete.pl/pomedytuj/medytacje-teksty/384-medytacja-swietej-przestrzeni-serca.html”]Tutaj jest precyzyjne wytłumaczenie JAK TO ZROBIĆ[/readon2] autorstwa Drunvalo Melchidezeka

Będąc w Świętej Przestrzeni Serca mówisz

Zapraszam Cię do mojego życia – moja Idealna Miłości

Po czym pozwalasz, by Twoje marzenia popłynęły, niech zrodzą się z nich obrazy serca, które bezpośrednio kształtują rzeczywistość.

Kliknij i oceń

Shopping cart