Skip to content

Uzdrawianie wzdłuż linii czasu

Uzdrawianie wzdłuż linii czasu jest konieczne dla wy­prostowania energetycznej plątaniny energii psychicznej i emocjonalnej w niciach DNA.
Uważane za pusty śmieć fragmenty DNA są w rzeczy­wistości magazynem istotnych zapisów/kluczowych informacji. Ludzkie DNA zawiera własną sieć informacyjną, dotyczącą linii przodków każde­go człowieka.
Ciało ludzkie jest dokładnie zaprojektowanym narzędziem w pełni zdolnym do przechowywania ogromnego kolażu obrazów, wdrukowań i osobistych wrażeń. Są one dokładnie, chwila po chwili, zapisy­wane i przechowywane na poziomie komórkowym, przez co gromadzi się ogromna ilość tzw. wpływów poznawczych, przekazywanych z pokolenia na pokolenie za pomocą naturalnego, psychicznego wpływu telepatii więzów krwi.

Wszystkie rodziny łączą wewnętrznie silne psychiczne związki wynikające ze wspólnoty informacji i wzajemnej znajomości oraz zażyłości zawartej we krwi. Wasze komórki nieustannie komunikują stan waszego umysłu waszej genetycznej rodzinie na wszystkich ścieżkach czasu.

Kiedy sięgniesz umysłem wstecz, do życia swych przodków, aby prze­myśleć szeroki wachlarz spostrzeżeń i doświadczeń zakodowany przez nich w twoim DNA, napotkasz wiele ciekawych pytań.
Przez kilka chwil skoncentruj uwagę na swoim oddechu. Stwórz głęboki, uspokajający, rytmiczny przepływ energii życiowej płynącej w twym ciele, a sięgającej głęboko do subatomowych warstw twoich komórek. Wyobraź sobie wiru­jące, złote spiralki energii, tańczące wewnątrz oraz wokół komórek two­jego ciała; łączące się w drobne cząsteczki i fale o olśniewającym, pełnym blasku kolorze; tworzące płynne, geometryczne kształty oraz śpiewające wysublimowanym, kojącym dźwiękiem.

A teraz zapragnij, aby oddycha­jąc otworzyć własną, osobistą linię czasu – czasolinię; oddechem włącz tę myśl w trwający w komórkach taniec. Rozluźnij się i ciesz się tą chwilą: wyobrażaj sobie, że twoi przodkowie kolejno stają przed tobą, przybywają na walne zgromadzenie członków linii krwi w odpowiedzi na twoje zapro­szenie. Każdy z członków twej wielkiej rodziny ubrany jest inaczej. Będą do ciebie kolejno podchodzić, każdy spojrzy ci głęboko w oczy – każdy objawi ci swoje radości i smutki, emocjonujące odkrycia i ponure rozcza­rowania, z jakich składało się życie twoich przodków.
Przyjmuj te obrazy i symbole jako część rodzinnego spadku. Upewnij się, iż z wdzięcznością przyjmujesz wszystko, co jest ci pokazywane. Kiedy spotkanie dobiegnie końca, kontempluj ten obfity zbiór doświadczeń i twórczych umiejętno­ści, wpisanych w twą istotę.

Kliknij i oceń
Czytaj także:  Medytacja otwarcia czakr

Shopping cart