Skip to content

Ogólnoświatowa zsynchronizowana medytacja Pokoju

BĄDŹ POKOJEM – 21 września, w piątek,  wydarzy się coś, w czym każdy, kto poczuje sercem, że powinien, weźmie udział. Ogólnoświatowa zsynchronizowana medytacja  i modlitwa o POKÓJ będzie udziałem setek tysięcy ludzi na całym świecie. Ja dołączam, a Ty?

Tegoroczna medytacja będzie TRZYDZIESTĄ taką coroczną akcją – zawsze 21 września, czyli u progu przesilenia jesiennego. Według ostatnich informacji w ponad 640 miastach na całym świecie dzień ten będzie celebrowany w postaci wspólnych publicznych imprez, które w każdym miejscu mają się rozpocząć o 18.00 lokalnego czasu.

Zsynchronizowana medytacja połączona z modlitwą odbędzie się trzykrotnie, w tym samym momencie na całym świecie. Zaplanowano ją na godzinę 00 w piątek 21 września, 12 w południe i 12 w nocy – uważaj, według czasu EDT. Konwersja tych dat na GMT wytycza godzinę 4.00 – trzy razy w ciągu doby, W naszej strefie czasowej są to godziny 5.00 rano, 17.00 po południu 21 września w piątek i 5.00 rano w sobotę 22 września. Wtedy zrobimy to WSZYSCY RAZEM.

Głównymi organizatorami są The Gaiafield Project, Pathways to Peace, Shift Network’s Summer of Peace, the Institute of HeartMath’s Global Coherence Initiative, and MedMob, ale włączyły się w to wydarzenie setki organizacji na całym świecie i zanosi się na największy tego typu event we współczesnych nam czasach – porównywalne może jedynie z Harmoniczną Konwergencją, którą przeprowadził w 1987 roku nieżyjący już Jose Arguelles. Wówczas nie było Internetu, więc porównanie dotyczy pewnie nie liczb uczestników, ale wagi samego wydarzenia. O ile data 1987 rok miała ogromne znaczenie astrologiczne i była pierwszą tak ogromną inicjatywą medytacyjną na świecie, o tyle 2012 jest datą, która także nie pozostawia złudzeń co do swojej wagi – zwłaszcza, że doświadczamy końca świata, jaki znamy i TWORZYMY NOWY ŚWIAT, w co wierzę z całego serca i zapraszam Cię do udziału w tym historycznym wydarzeniu.

Czytaj także:  Kobieta Mocy

STRONA WYDARZENIA:
http://www.bethepeace.com/

STRONA WYDARZENIA NA FC
http://www.facebook.com/events/463661876989242/

 

Kliknij i oceń

Shopping cart