Skip to content

Psychotroniczny trening doskonalenia umysłu EGIPT luty 2024

Prawdziwa magiczna wyprawa,
by dotknąć tajemnicy niezwykłej mocy umysłu

29.02/07.03 2024 

Edit: na ten wyjazd nie mamy już wolnych miejsc. Zapraszamy 8-15.05.2024 🙂

 

wyprawa – warsztat – medytacje w miejscach mocy Egiptu

Kair, Giza, Luksor, Dendera, Hurghada

wynajmujemy na nasz trening i medytacje Wielką Piramidę Cheopsa i Sfinksa
odwiedzimy uzdrowiciela sufi Adela el Atara w Luksorze

Zapraszam na niezwykłą wyprawę do Egiptu, połączoną z warsztatem na którym podzielę się z Wami wiedzą na temat psychotronicznych technik doskonalenia umysłu.
Oczywiście nie będę trenować Was w nieskończoność, mamy przewidziane mnóstwo czasu na wypoczynek i relaks.

To wyprawa, na jaką nie zabiorą Cię konwencjonalne biura podróży –

zobaczysz i poczujesz Egipt od jego magicznej strony

 

Wyjazd zawiera unikalny program obejmujący warsztat oraz prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz przy Sfinksie.
Dzięki specjalnemu zezwoleniu od Ministerstwa d/s Starożytności specjalnie dla naszej grupy w piramidzie Cheopsa zostaną otwarte dwie dodatkowe komnaty (Królowej i Dolna), które nie są udostępniane innym turystom mających dostęp tylko do komnaty Króla. Będziemy także medytować bezpośrednio przy Sfinksie. Normalnie turyści oglądają ten posąg tylko z tarasu widokowego.
Zwiedzimy Gizę, Kair i Luksor ( w Luksorze odwiedzamy uzdrowiciela Adela El Atara). W drodze z Luksoru do Hurghady zwiedzimy świątynię Hator w Denderze.

Doświadczenie starożytnych miejsc osobiście, to zupełnie inny wymiar doświadczania, niż oglądanie najpiękniejszych nawet zdjęć.
Nasza grupa ze względu na prywatne przepustki będzie mogła tam spokojnie medytować i wykonać psychotroniczny trening.

Psychotroniczny trening doskonalenia umysłu - prowadzi Monika Burzyńska

IMG 8739 scaled

Czego konkretnie będziemy się uczyć: 

  • Technik koncentracji energii i minimalizowania strat energetycznych

  • Świadomego kierowania przepływem potoków energetycznych

  • Pracy z wykorzystaniem zewnętrznych akceleratorów energii

  • Podstaw pracy z intencją i obrazami
  • Technik synchronizacji z polami energo-informacyjnymi

  • Technik pracy z myślokształtami

  • Ochrony i podstaw bezpieczeństwa w psychotronice

PROGRAM

1 dzień: wylot do Hurghady (wyloty z różnych miast w Polsce)

2 dzień: warsztat Psychotroniczne techniki manifestacji

dzień: do obiadu wypoczynek, warsztat Psychotroniczne techniki manifestacji

4 dzień: Kair: muzeum narodowe, Stary Kair, medytacja w Piramidzie CHEOPSA (w komnacie Króla i druga w komnacie Królowej) oraz medytacja bezpośrednio przy SFINKSIE

5 dzień: dzień wolny na wypoczynek, podsumowanie medytacji w sali warsztatowej 18.00-19.30

6 dzień: Luksor: świątynia Karnak, wizyta u uzdrowiciela sufi Adela el Atar

7 dzień: Luksor: Dolina Królów, świątynia Hatszepsut, Kolosy Memnona. W drodze powrotnej do Hurghady odwiedzamy Denderę i świątynię Hator.

8 dzień: wylot z Hurghady

WAŻNE: paszport musi być ważny min 6 miesięcy od daty przyjazdu do Egiptu i dlatego proszę każda osobę o przysłanie skanu w momencie zapisania się. Wiele razy zdarzyło się, że paszporty miały za krótką datę ważności, ale zawsze uczestnicy zdążali wyrobić nowe, ale teraz z wydziały paszportowe są zawalone wnioskami i czeka się długo

OPŁATY:

1) Samolot (charter Warszawa-Hurghada-Warszawa):  k. 1900-2100 zł , dokładna cena będzie znana w lutym, płatność bezpośrednio na konto biura podróży. Ubezpieczenie turystyczne k. 100 zł zł. Istnieje możliwość dla osób mieszkających w innych krajach dołączenia do naszej grupy bezpośrednio już w Hurghadzie (pomożemy w transporcie  z lotniska do hotelu.

2) Zajęcia z Moniką Burzyńską: warsztat oraz medytacje w Piramidzie Cheopsa i bezpośrednio przy Sfinksie: 2290 zł. Uwaga: o udziale decyduje kolejność zgłoszeń i terminowa wpłata. Uwaga: ograniczona liczba max 25 osób.

3) Pakiet: 1210 usd (k. 4 800 zł)
obejmuje: 6 noclegów w Hurghadzie (opcja ultra czyli rozszerzone all inclusive, 4**** hotel Golden Beach nad Morzem Czerwonym; śniadania, obiady, kolacje, napoje w cenie) i 1 nocleg w Luksorze w hotelu nad Nilem hotel 4**** (śniadanie w formie bufetu, obiady i kolacja bez napojów); zwiedzanie Kairu i Gizy (1 dzień), Luksoru (2 dni); bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, licencjonowanego przewodnika w języku polskim, wszystkie przejazdy zgodnie z programem, wizytę i wykład u uzdrowiciela sufi Adela el Atar w Luksorze, opiekę naszego egipskiego kontrahenta (cały czas jest z naszą grupą i czuwa nad realizacją programu), całodobową opiekę nad grupą z mojej strony oraz naukę podstawowych zwrotów arabskich oraz końcowy test z atrakcyjnymi nagrodami:). Cena pakietu dotyczy miejsca w pokoju dwuosobowym z łazienką; jedynka za dopłatą za cały pobyt 290 usd, jeżeli ktoś chciałby zarezerwować jedynkę to należy to zgłosić przy rezerwacji miejsca. Większość uczestników to osoby pojedyncze, więc przydzielamy współlokatorów/-lokatorki:). Osoby, które zgłoszą się jako ostatnie i nie będzie dla nich wolnego miejsca w pokoju dwuosobowym będą spały w jedynce za dopłatą lub w trójce (o ile wyrażą na to zgodę osoby z dwójki). Płatność w Egipcie gotówką w usd.

Czytaj także:  Psychotroniczne techniki manifestacji – EGIPT – wrzesień 2022

4) Oficjalne zezwolenia na prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie udzielane przez Ministerstwo d/s Starożytności – płacimy jedną cenę za całą grupę (niezależnie od ilości osób) i ta kwota będzie podzielona przez ilość uczestników. Opłata zazwyczaj wynosi k. 900-1000 zł od osoby. Płatność w Egipcie gotówką w usd lub pln.

RAZEM: od 10 190 zł. Końcowa cena zależy m.in od kursu dolara oraz od ilości uczestników (dot. opłaty za Cheopsa i Sfinksa).

Ceny nie zawierają:
wizy egipskiej 25 usd płatnej na lotnisku w Egipcie,
indywidualnego transferu (lotnisko-hotel, hotel-lotnisko) k. 30 usd w jedną stronę dla osób przylatujących z Gdańska, Poznania, Wrocławia, Katowic lub z innych krajów,
zwyczajowych napiwków  (1 usd) i innych wydatków osobistych.

UWAGA: !! paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty wjazdu do Egiptu !!

Kontakt:

informacje odnośnie warsztatu:
 warsztaty@instytutarete.pl  

Zapisy oraz informacje organizacyjne:

mail: egipt-wyprawa@instytutarete.pl

telefon: 579 063 491

Opinie o poprzednim wyjeździe:

Kliknij i oceń

Shopping cart