Skip to content

Alchemia Energii – tantryczny warsztat dla mężczyzn i kobiet

Alchemia energii

alchemia energii

21-23 czerwca 2024

Tantryczny warsztat dla mężczyzn i kobiet

Stań się własnym reaktorem. Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu, które pozwoli Ci odkryć głębokie zrozumienie różnic między energetyką męską a żeńską.

powrót do siebie

Odkryj swoją wewnętrzną moc. Nasze życie jest jak mistyczna przygoda. W dzisiejszym dynamicznym świecie, pełnym wyzwań i presji, coraz ważniejsze staje się odnalezienie równowagi i harmonii w naszym życiu. Jesteśmy bohaterami, którzy ciągle poszukują źródła swojej mocy. Przez wieki była ona tłumiona, a nas, kobiety i mężczyzn, uczono naszej roli w społeczeństwie jako podporządkowanych, podległych siłom zewnętrznym.

Jednak teraz nadszedł czas, aby obudzić swoją wewnętrzną siłę i przejąć kontrolę nad swoim życiem. Na tym warsztacie, „Alchemia Energii”, zapraszamy Cię do odkrycia potencjału, który drzemie w Twoim wnętrzu. To nie tylko podróż ku samopoznaniu i transformacji osobistej, ale także droga do odzyskania pełni życia, zdrowia i miłości. Przez praktyki tantryczne, techniki oddechowe i medytacje odkryjesz głębsze połączenie z własną energią życiową oraz nauczysz się transformować różne rodzaje energii, odżywiając wszystkie obszary swojego życia.

alchemia energii

Stań się własnym reaktorem energii w niezwykłym wydarzeniu prowadzonym przez doświadczonych nauczycieli tantry, Monikę Burzyńską i Jacka Waltera. To wyjątkowa okazja, aby zgłębić tajemnice harmonii energii, odkryć różnice między energetyką męską a żeńską oraz nauczyć się, jak przekształcić energię seksualną w kreatywną siłę życia i ducha.

Czego nauczysz się na tym warsztacie?

 • Harmonia energii – różnice pomiędzy energetyką męską a żeńską
 • Fałszywe i prawdziwe źródła energii – jak napełniać się energią
 • Jak zachodzi wymiana energii w parze
 • Transmutacja energii seksualnej w energię kreacji energię życia i energię duchową – Czyli jak uzdrawiać swoje ciało, ducha ,życie, podnosić zdolności intelektualne i energię witalną – wstęp do pracy z orbitą mikrokosmiczną
 • Techniki pracy z trzema głównymi centrami energetycznymi w ciele – dolnym, środkowym i górnym Dan Tian
 • Uruchomienie ukrytych pragnień
 • Praca z wizerunkami form tantrycznych
 • Aktywizacja pierwotnej energii seksualnej
 • Na czym polega aktywizacja sidhi – czyli mocy
Czytaj także:  MARATON Powrót do RAdości - DUSZA

Samopoznanie i rozwój osobisty: Praca nad własną energią to kluczowy krok w kierunku samopoznania i osobistego rozwoju. Warsztat pomoże Ci zgłębić wiedzę na temat swojej energii wewnętrznej i nauczy Cię jak świadomie nią zarządzać. Poznasz techniki pracy z trzema głównymi centrami energetycznymi w ciele – dolnym, środkowym i górnym Dan Tian. 

Zwiększenie świadomości: Poznanie różnic pomiędzy energią męską a żeńską oraz technikami transmutacji energii seksualnej pozwoli Ci zwiększyć swoją świadomość na temat funkcjonowania swojego ciała, umysłu i ducha. Odkryjesz jak przemieniać energię seksualną w kreatywną siłę i duchową ekspansję. 

Praca nad relacjami: Zrozumienie mechanizmów energetycznych działających w relacjach międzyludzkich może przynieść korzyści w relacjach partnerskich, rodzinnych oraz zawodowych. Naucz się jak efektywnie wymieniać energię w parze i tworzyć harmonię w swoich relacjach. 

Praktyki medytacyjne i tantryczne: Warsztat „Alchemia Energii” to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka. Będziesz miał okazję uczestniczyć w praktykach medytacyjnych i tantrycznych, które pomogą Ci wzbogacić swoje doświadczenie duchowe, odblokować ukryte pragnienia i rozwinąć Twoje wewnętrzne siły. 

dla kogo

Skąd Wiesz, Że Potrzebujesz Tego Kursu?

 • Jeśli chcesz lepiej zrozumieć swoją energię wewnętrzną i odkryć swoje ukryte potencjały.
 • Gdy marzysz o zbudowaniu żywej, zmysłowej relacji z partnerem/partnerką.
 • Jeśli chcesz poprawić jakość swoich relacji, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej, poprzez zwiększenie świadomości energetycznej.
 • Chcesz nauczyć się manifestować siebie, podążać za swoimi prawdziwymi pragnieniami, być sobą.
 • Jeśli czujesz się zagubiony/a, zestresowany/a lub po prostu pragniesz odzyskać spokój wewnętrzny i harmonię, ten warsztat pomoże Ci znaleźć drogę do równowagi.
 • Gdy chcesz cieszyć się życiem, odzyskać dziecięce doznania, pełnię życia.
Jack Walter

Jack Walter – Founder Ačarja (inicjujący założyciel tantrycznej świątyni Shivy i Sakti), arcykapłan rytu czterech wed, Teurg, ekspert w dziedzinie mistycyzmu praktycznego. Wybitny specjalista od reinkarnacji i prawa karmy, adept szkoły tantry šaktyjskiej. Od 25 lat tworzący i praktykujący wyjątkową technologie samorealizacj polegająca na doświadczaniu absolutu.

Infor macje

Termin: 20-23 czerwca 2024. Przyjazd i zakwaterowanie w czwartek – 20 czerwca. Zaczynamy w czwartek wspólną kolacją, kończymy w niedzielę obiadem o 14.00.

PROGRAM:

Dzień 1. Czwartek 20.06 

Przyjazd i zakwaterowanie 
Wieczorem wspólna kolacja 

Dzień 2. Piątek 21.06 

11.00 – 14.00 warsztat tantryczny
14.00 – 16.00 przerwa obiadowa
16.00 – 19.00 warsztat tantryczny
19.00 – 20.00 kolacja
20.00 – wspólna sauna

Dzień 3. Sobota 22.06 Letnie Przesilenie

Dzień medytacji 
10.00 – 14.00 warsztat tantryczny w Świątyni tantrycznej medytacja w ciszy (30min)
14.00 – 16.00 przerwa obiadowa
17.00 – rozpoczęcie rytuału z ogniem na letnie przesilenie

Dzień 4. Niedziela 23.06  

Dzień mantry i mudry
10.00 – 14.00 warsztat tantryczny w Świątyni tantrycznej
zakończenie warsztatu
14.00 –  obiad


Opłaty:
1) warsztat: 1800 zł. Warunkiem rezerwacji miejsca jest bezzwrotna przedpłata 500 zł.
2) zakwaterowanie w 2 os., 3 os. i 4 os. pokojach z łazienkami + pełne wyżywienie wegetariańskie:

-dla osób przyjeżdżających w czwartek na kolację 840 zł (280 zł/doba);

-dla osób przyjeżdżających w piątek od razu na warsztat 590 zł (280 zł/doba + niedzielny obiad).

Pensjonat dolicza vat do tej ceny w przypadku prośby o wystawienie faktury za zakwaterowanie/wyżywienie. Cena zawiera 1 wejście do sauny i jakuzzi, ręcznik, kosmetyki, szlafrok.

Uwagi:

 • warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 500 zł w ciągu 7 dni. Reszta płatności za warsztat, zakwaterowanie i wyżywienie płatne gotówką pierwszego dnia zajęć
 • ilość miejsc ograniczona, max 28 miejsc noclegowych w pensjonacie.  
 • pracownik pensjonatu może odebrać kogoś z Kamiennej Góry (za dodatkową opłatą)
 • można przyjechać dzień wcześniej na dodatkowy wypoczynek
Czytaj także:  Odruchy PrzeŻycia

Miejsce: Pensjonat MONTE LUNA,  pokoje 2, 3, 4- osobowe z łazienkami. Adres:  ul. Czarnów 29, 58-400 Pisarzowice k. Kamiennej Góry, woj. dolnośląskie.

Kliknij i oceń

Shopping cart