Skip to content

Scenariusz dla Ducha

Scenariusz dla Ducha

Duchu/Superświadomości, proszę, ustal źródło mojego uczucia (uczuć)/myśli, które dotyczą ……………………………………………………………………………..

Sprowadź każdy poziom, warstwę, obszar i aspekt mojego jestestwa do tego źródła.

Przeanalizuj i rozwikłaj to do końca zgodnie z Bożą prawdą.

Przeniknij wszystkie pokolenia w czasie i wieczności, uleczając każde wydarzenie oparte na tym źródle, wraz ze wszystkimi powiązanymi okolicznościami. Proszę, rób to zgodnie z wolą Bożą, dopóki nie znajdę się w teraźniejszości – wypełniony światłem i prawdą, Bożym pokojem i miłością, przebaczeniem dla siebie za moje niewłaściwe wyobrażenia, przebaczeniem dla każdej osoby, miejsca, okoliczności i wydarzenia, które przyczyniły się do powstania tego uczucia (uczuć)/myśli.

Z całkowitym przebaczeniem i bezwarunkową miłością pozwalam każdemu fizycznemu, psychicznemu, emocjonalnemu i duchowemu problemowi oraz niewłaściwemu zachowaniu opartemu na negatywnym źródle zapisanym w moim DNA przekształcić się.

Postanawiam być ……………………………………………………..

Czuję …………………………………………………………

JESTEM ……………………………………………………….

(w zasadzie powinieneś wpisać takie same pozytywne uczucia w każdej pustej linijce, aby zastąpić te negatywne).

Zrobione. Uleczone. Dokonane TERAZ!

Dziękuję Ci Duchu za przyjście mi z pomocą i wsparcie mnie w osiągnięciu pełni mojej mocy twórczej. Dzięki Ci, dzięki Ci, dzięki Ci! Kocham Cię i chwalę Boga, od którego płyną wszelkie błogosławieństwa.

PS. wykorzystuj to za każdym razem kiedy czujesz, że chcesz się oczyścić. Zobaczysz działa jak prawdziwa magia i to przez duże M J

Duch jest nieskończenie wielki, o wiele większy niż myślimy, że jest.

Kliknij i oceń
Czytaj także:  Powrót do miłości

Shopping cart