Skip to content

O tworzeniu WIZJI

Twoja przeszłość nie decyduje o tym KIM JESTEŚ TERAZ !

Kiedy patrzysz na motorówkę, która pędzi przecinając morskie fale, widzisz jak zostawia za sobą killwater (ślad na falach za motorówką).

Jeśli nie wiedziałbyś co to jest, mógłbyś przypuszczać, że killwater steruje łódką i ma wpływ na tor jej ruchu – ale Ty dobrze wiesz, że łódź ma silnik, a na pokładzie jest człowiek, który steruje łodzią i to on decyduje, w którym kierunku i z jaką prędkością łódź płynie.

Myślisz, że w Twoim przypadku jest inaczej?
Ktoś patrząc z boku, mógłby pomyśleć, że Twoja przeszłość (Twój killwater) ma jakikolwiek wpływ na to CO ZROBISZ TERAZ.
Jednak Ty dobrze wiesz, że Ty i tylko Ty wybierasz i decydujesz,  jaki kierunek obierzesz w swoim życiu i z jaką prędkością się tam udasz.

Nie jesteś tym, kim byłeś wczoraj, parę lat temu, nie jesteś nawet tym, kim byłeś minutę temu.  Ty i tylko Ty decydujesz co się dzieje TERAZ w Twoim życiu.

Więc nie patrz w stecz, nawet jeśli Twój killwater był niewiarygodnie pokręcony 🙂

Możesz wybrać, żeby być SOBĄ W NAJLEPSZYM WYDANIU, w jakim chcesz być.
Dziś możesz zacząć wszystko jeszcze raz, nie musi się absolutnie nic powtórzyć z Twoich przeszłych doświadczeń, wszystko może być inaczej, lepiej – to naprawdę zależy tylko od Ciebie.

Nie miałbyś dziś światła w domu, gdyby T.Eddison, stwierdził, że skoro nie udało mu się 2500 poprzednich eksperymentów, to pewnie następnym razem też mu się nie uda wymyśleć prawidłowo świecącej żarówki. Ale on próbował jeszcze i jeszcze raz, jak dobrze wiesz, w końcu ze znakomitym skutkiem!

Zdradzę też Tobie pewien sekret, dotyczący małej zabawy z czasem 🙂

Jeśli dziś coś Ci się nie udało, coś na czym Ci bardzo zależy. Kiedy położysz się spać, wróć na chwilę myślami do tej chwili i wyobraź sobie, że dzieje się to jeszcze raz, ale tym razem w swojej wyobraźni ZOBACZ WYRAŹNIE, JAK CI SIĘ TO UDAJE!!! Przyżyj to w sobie jeszcze raz, ale z porządanym dla Ciebie wynikiem.
Następnego dnia (lub kiedy się za to zabierzesz) jeszcze raz przywołaj to wyobrażone wspomnienie, że Ci się to udało – i wtedy zrób to ponownie. Efekty bardzo pozytywnie Cię zaskoczą!

Czytaj także:  PSYCHOLOGIA - PROKRASTYNACJA

DO DZIEŁA I POWODZENIA!!!

Kliknij i oceń

Shopping cart